Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Nie rozumiem wczym problem jak ma gwarancji wymieniasz w xbox zero problemów
podobnie jak z bose , jak nie masz gwarancji kupujesz nowe ładniejsze i ciekawsze tak jak ja ile radości:)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
[youtube]B4Y5LG6ARrw[/youtube]
Z tej listy czekam na:
Horizon Zero Dawn 2
Stalker 2
God of War Ragnarok
A Plague Tale 2
Hogwart Legacy

Pozatym napewno sprawdzę:
Total War 3, Dying Light 2

Zapowiada się niezły rok. Myślę, że nawet lepszy od 2021 w którym poza Spidermanem i The Last of Us 2 i Far Cry 6 nie było w co grać.
Edit:
Zapomniałem o dodatku do Ghost of Tsushima i odgrzewanym kotlecie CoD. Ciężko to jednak zaliczyć do pełnoprawnych produkcji :D
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie rozumiem wczym problem jak ma gwarancji wymieniasz w xbox zero problemów
podobnie jak z bose , jak nie masz gwarancji kupujesz nowe ładniejsze i ciekawsze tak jak ja ile radości:)

Czego nie rozumiesz, tego, że jest trochę wolnego i nie można wspólnie zagrać, czy, tego, że pady padają niemal nie używane?
Problemu by nie było, gdyby wymieniali pady w sklepie od ręki, stąd moje pytanie o jakąś szybką akcje MS.
To, że jest gwarancja, to oczywiste, wszak XSX miał premierę rok temu, ale za tydzień gości nie będzie i drugiego pada mogą sobie włożyć w buty.
Nie rozumiem też tej analogi do Bose i braku gwarancji, ale fajnie, że Cię stać i ot tak, na drugi dzień idziesz do sklepu i kupujesz nowe, ale Kaminski jak rozbije samochód, to też idzie na drugi dzień do salonu i kupuje nowe, ladniejsze i się nie chwali : D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A u mnie mikołaj cos nowego przyniósł juz sie nie moge doczekać miedy zagram w pokemony :) :) :).
W RED-a sie kiedyś grało

 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
OLED?

Miałem Switcha i zagrałem w chwalone Mario i to nie było dla mnie. Pokemony też się ogrywało, ale czuję, że nie dałbym rady teraz w nie grać. Ostatecznie Switch poszedł na sprzedaż.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie nie do wiary sa używane gry.... porąbało ich.

Btw.
Konsoli bym sobie nie kupił, bo po co. Ot prezent niespodzianka pod choinka.

tak. oled
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
To super, bo zwykła wersja miała tragiczny ekran. Nie wiem jakim cudem w recenzjach piszą, że jakość jest bardzo dobra.
Może używanie OLEDowych ekranów przez ponad 10 lat mnie spaczyło :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zapowiada się niezły rok. Myślę, że nawet lepszy od 2021 w którym poza Spidermanem i The Last of Us 2 i Far Cry 6 nie było w co grać.
Edit:
Zapomniałem o dodatku do Ghost of Tsushima i odgrzewanym kotlecie CoD. Ciężko to jednak zaliczyć do pełnoprawnych produkcji :D

Coś tam jeszcze było (nie wszystkie są z 2021 r. tak samo jak Spiderman i TLOU 2 :D) :
Armanig,spokojnie,jeszcze wrócę do MFS ;)
20211108-175502.jpg

Do sprawdzenia mam jeszcze Returnal,Ratcheta,Deathloop i Kenę.
Aaaa,wyszło też Halo,ale cały czas czekam,aż się rozkręci ;)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Coś tam jeszcze było (nie wszystkie są z 2021 r. tak samo jak Spiderman i TLOU 2 :D) :


Do sprawdzenia mam jeszcze Returnal,Ratcheta,Deathloop i Kenę.
Aaaa,wyszło też Halo,ale cały czas czekam,aż się rozkręci ;)

Ty w sumie racja. TLoU2 ograłem przecież w 2020. Spidera Miles Morales chyba jednak w 2021.

Ratchet super na 2h, potem odinstalowałem.
Halo nawet nie odpaliłem. Nie mój klimat, <Armani Mode on>robociki i lasery :D<Armani Mode off>
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Do sprawdzenia mam jeszcze Returnal,Ratcheta,Deathloop i Kenę.
Aaaa,wyszło też Halo,ale cały czas czekam,aż się rozkręci ;)
Kene teraz ogrywam. Dosyć specyficzna gra i nie każdemu siądzie. Poza ładną animacją czuć niski budżet. W szczególności w warstwie fabularnej. Chciało by się więcej przerywników i dialogów, ale mi i tak się podoba. Jestem na ukończeniu i max 7/10 mogę dać.
Piramida nie bądź cienias i włącz Visage :D
 

ralotm

New member
Kene teraz ogrywam. Dosyć specyficzna gra i nie każdemu siądzie. Poza ładną animacją czuć niski budżet. W szczególności w warstwie fabularnej. Chciało by się więcej przerywników i dialogów, ale mi i tak się podoba. Jestem na ukończeniu i max 7/10 mogę dać.
Piramida nie bądź cienias i włącz Visage :D

Halo niski budżet? Jak to Microsoft robił?
 
Do góry