Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Bdb rok. Raz, że dostaliśmy w końcu NextGeny, dwa, w tym roku dostajemy kilka nowych gier + starsze w lepszej oprawie.

Przez ostatnie lata konsole się u mnie kurzyły i nie ukrywam, że jakość grafiki mi już nie leżała. Teraz, nie dość, że jest lepiej, to zaczynają dochodzić nowe/stare pozycje.
Mi wystarczy, aby obudzić instynkt gracza ; )

Zresztą Ty jeszcze czerpiesz radoche ze stricte konsolowych gier, jak sam pisałeś od niedawna..
Ja już tymi grami rzygam, od dekad je ogrywałem i szukam już raczej innych tytułów.
Fakt, Fifa to odgrzewany kotlet, może zły przykład, ale w takie pozycje mogę grać cały rok z doskoku, podobnie WRC, Dirt, zaraz Riders Republic, COD, nowy BF, dojdzie też FC6, wspomiana Forza, no i król GTA5 Next Gen, a jak to będzie wyglądać nie gorzej od tego co mam już na PC, to klękajcie narody. Zabawa się zacznie od nowa.

Dla mnie bajka ; )

Nextgeny mamy od 2020 roku przecież. Ciężko je zaliczyć do 2021 :D Najlepsze gry jakie ostatnio wyszły też ograłem w 2020. Mowa tu o Spidermanie, TLoU2 i Ghost of Tsushima. Ten rok nie przyniósł dla mnie nic ciekawego póki co. GTA pewnie ogram jeszcze raz, bo nabrałem ochoty po obejrzeniu ostatnich Vlogów Casha z US and A, FC6 wiadomo i chyba tyle na 2021.

Chyba, że rok liczysz od teraz 12 msc w tył, a nie kalendarzowy ;) Wtedy wszystko się zgadza.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale dajesz zadania :-D
Najpierw myślałem,że to coś w menu telewizora,później,że w menu Xboxa,a okazało się,że to w MFS :-D
Z tych czterech,tylko dwie ostatnie się świecą.
 

sul76

New member
Witam,
mam do Was pytanie odnośnie sterowania w MFS na konsoli Xbox series X.
Czy gracie na padzie, czy na jakimś joysticku?
Chce kupić tą grę, ale jest też możliwość zakupu razem z t.flight hotas one, w trochę obniżonej cenie.
Czy próbowaliście tego joysticka?
Bardziej kalkuluje się zakup w komplecie niż późniejsze ewentualne dokupywanie.
Czy na samym padzie da się w ogóle sterować i czy jest to przyjemne?
Pozdrawiam
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jedna paczka dawala game passa na 7 dni. Kaminski sie chwalil ze zrobil 2 lub 3 konta na 3 lata... To se policz.

On juz pewnie wiekszy jest od ciebie Pirus :) Ty lepiej uwazaj co o nim piszesz, bo jak tupnie noga.....
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Fakt,to nie przelewki ;)
Funny-Giant-Sumo-Wrestler-Picture.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,
mam do Was pytanie odnośnie sterowania w MFS na konsoli Xbox series X.
Czy gracie na padzie, czy na jakimś joysticku?
Chce kupić tą grę, ale jest też możliwość zakupu razem z t.flight hotas one, w trochę obniżonej cenie.
Czy próbowaliście tego joysticka?
Bardziej kalkuluje się zakup w komplecie niż późniejsze ewentualne dokupywanie.
Czy na samym padzie da się w ogóle sterować i czy jest to przyjemne?
Pozdrawiam

Amatorsko jak najbardziej, ja tam mam frajdę.
Jedyne do czego mógłbym się doczepić, to czułość pada.
Strasznie wrażliwy na minimalne odchyły, więc pasażerowie przy lądowaniu mają od czasu do czasu dyskotekę w samolocie :D

Btw. Im dłużej gram, tym bardziej mi się podoba grafika. Zacnie to wygląda.
Jak będę sprzedawał tv, to jako demo możliwości ekranu w pierwszej kolejności odpalam MFS ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jedna paczka dawala game passa na 7 dni. Kaminski sie chwalil ze zrobil 2 lub 3 konta na 3 lata... To se policz.

On juz pewnie wiekszy jest od ciebie Pirus :) Ty lepiej uwazaj co o nim piszesz, bo jak tupnie noga.....
Właśnie dzisiaj doszedł mail, aby dobić pozostałe kody :D

Edit:
Kody dobite :)
Xbox Game Pass Ultimate
Wygasa dnia 28.07.2024.
 
Ostatnia edycja:

sul76

New member
Amatorsko jak najbardziej, ja tam mam frajdę.
Jedyne do czego mógłbym się doczepić, to czułość pada.
Strasznie wrażliwy na minimalne odchyły, więc pasażerowie przy lądowaniu mają od czasu do czasu dyskotekę w samolocie :D

Witam,
dzięki za informację, kupię więc samą grę.
Pozdrawiam
 
Do góry