Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A co to za znaczki przy Cyberpunku ? ;)
20220215-132223.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Co prawda grałem tylko ze 20 minut,ale w trybie wydajności,wygląda to o wiele lepiej.
Ludzi też jakby przybyło i nawet przeszli mój test - po walnięciu gościa,nie kuliła się połowa przechodniów na ulicy :grin:
Ogólnie nie zauważyłem większych bugów,ale mogliby poprawić odległość rysowania...

Horizona będę ogrywał na PS5,ale jeszcze nie wiem kiedy dokładnie ;)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Co prawda grałem tylko ze 20 minut,ale w trybie wydajności,wygląda to o wiele lepiej.
Ludzi też jakby przybyło i nawet przeszli mój test - po walnięciu gościa,nie kuliła się połowa przechodniów na ulicy :grin:
Ogólnie nie zauważyłem większych bugów,ale mogliby poprawić odległość rysowania...

Horizona będę ogrywał na PS5,ale jeszcze nie wiem kiedy dokładnie ;)
Jasne.

Ogólnie przez ostatnie miesiące nie było żadnej ciekawej premiery, a teraz mamy DL2, Horizona i Cyberpunka. Kiedy to ogram? :D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ograłem te darmowe 5 godzin. Trafiło się co prawda na kilka pomniejszych bugów, np. przenikania NPC przez obiekty, ale od strony fabularnej jest bardzo dobrze. Wkręciłem się i wpisuję na listę :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie słuchaj,gadają głupoty ;) Nie miałem ich zbyt wiele.
Kupiłem sobie wypasioną broń.Co prawda wydałem prawie cały hajs,ale gdy się ostro zamachnę,to zombiaki fajnie latają :D:mrgreen:
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Sprawdzę napewno, w ogóle narobiło mi się grania na jakieś 6-10 miesiący :D Horizon, DL2 i Cyberpunk. Same obszerne tytuły.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armaniś,a Ty miałeś grać i co ? ;)

Małe spoilery :
Dotarłem do miejsca,gdzie dopiero widać,nad czym pracowali...
Poniekąd jest to dla mnie nowość,bo nie przypominam sobie,aby w jakiejś innej grze,można było wchodzić do tylu budynków/pięter budynków (czasami są tam zabawne sytuacje :D).
Czuć dużą swobodę,szczególnie,że możemy wznosić się na parolotni,z szybów wentylacyjnych na chodnikach,a do tego,jesteśmy parkourowym przekocurem :D
Polski dubbing jest ok,tylko nie wiem,dlaczego oni tak przeklinają (np. "gdyby kózka nie skakała,ty by wpie... nie dostała") ? ;)
Zobaczymy jak rozwinie się dalej fabuła...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pogram jak będę miał więcej czasu, czyli 15 marca : D
DL2 jakoś na dniach, CP też trzeba dokończyć po tych cyrkach premierowych - mam nadzieję, że sejwy przejdą, ale co by nie mówić jest klimacik. Dobrze to wygląda już, za same stroje Oscar sie należy ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostre mają te teksty w DL2 (kolejny mały spoiler) ;)
Bandziory skaczą po radiolkach,drą się,wymachują kijami,maczetami,jeden sika na trupa stróża prawa i mówi "Zamawiałeś lemoniadę ? Masz szczęście,że nie chce mi się s..ać".
 
Ostatnia edycja:
Do góry