Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Po telefonie z RTVAGD, weryfikacja zamówienia i konsola już opłacona w całości. Teraz już tylko czekać na odbiór, ile to, 2 tygodnie już? ; )
Widzę,że powoli się szykujesz :D
5607b1435f797_o_full.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bez przesady, widziałem wielokrotnie na forum w newsach niemal roznegliżowane panny pod przykrywką reklamy któregoś produktu, dzisiaj w dobie wszędobylskiej nagości, w tv, w reklamach, bikini, nie bikini, nie widzę tu nic zdrożnego. Zresztą w katolickim kraju, nagość jest obecna nawet w kościołach, nie bądźmy hipokrytami. Gry, filmy, nie takie rzeczy widziały, a na każdym forum są omawiane, zresztą w wątku filmowym setki trailerów wklejonych i tam można już mówić o zgorszeniu, tylko po co. Takie życie.

W Wiedżminie nie ma scen? Są i to dobitne, a jakoś wszędzie omawiane razem ze screenshotami, zresztą nawet tutaj były wklejane kiedyś.

Zresztą co na tym zdjęciu widać, kawałek pośladka? Przecież tego pełno w ciągu dnia wszędzie.
Religi uczą w szkołach, zdjęcia Adama i Ewy, która to stoi nago i jakoś dobrze jest? Tak? ; )
Czyli z krzyżem można, ale już padem nie? Mało tych ograniczeń mamy obecnie w kraju/świecie?
No, ale nic, ja edytować już i tak nie mogę. Jak komuś wadzi, to proszę usunąć.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Minimalistyczny, wtopi się w tłum pod tv. Z tego co widzę, wielu ludziom to pasuje. Mi tam się wiele bardziej podoba PS5, tam chyba jeszcze jest podświetlanie na niebiesko (?), więc jakiś bajer dizajnerski jest, ale co tam, gry i tak najważniejsze.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się,jeśli chodzi o wkomponowanie się w wystrój pokoju,sprawa wygląda inaczej...

To co tam bierzesz za gierkę na premierę ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem jeszcze, z 5 gier wezmę, tak w stówce chciałbym się zmieścić ; )
Mafię chciałem ograć, coś tam poprawili w ostatnim wydaniu.
Dirta 5 na pewno, ale to bardziej z ciekawości jak to wygląda.
Watch Dogs Legion i Yakuze może, a reszta będzie z GamePassa.
COD'a jak się pojawi też łykam.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na razie Series X,ale przyjdzie czas i na PS5.
Pomijając już słabą dostępność tej drugiej konsoli,nie będzie na starcie Uncharted 5 ;-)
Na pewno ogram Spiderciecia,jednak nie czekam na niego z wypiekami,bo jeszcze niedawno śmigałem w wersję z 2018r...
Ciekawy jestem Demon's Souls,ale jak skończę Crasha,chcę trochę ograniczyć wulgaryzmy :-D
Godfalla też pewnie sprawdzę.
A co ma do zaoferowania Series X ?
Teoretycznie lepszą jakość w multiplatformówkach i "dema" (?) ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ktoś tu składał preordera w RTV AGD na XB?

Już nie chciałem pisać wcześniej i wdawać się w szczegóły, jak to w systemie (panel klienta) nie było widocznego kodu preordera i godzine zeszło na wyjaśnianie, ale po znalezieniu kodu i rozmowie teleficznej (gość dzwoni do klientów), ustalilśmy po szeregu pytań, że dokunuje reszty płatności i odbiór osobisty w wybranym sklepie 10.11.2020r.

Temat jakby zamknięty.

Dziś natomiast widze maila z informacją, żebym wybrał termin dostawy i tak mnie naszło, żeby zadzwonić.
Dzwonie z pytaniem, po co, skoro już i tak po burdelu jaki mają temat jest już załatwiony i ustalony, to się dowiedziałem, że nie da się zatwierdzić u nich w systemie daty na odbiór 10.11.2020, tylko na 11.11.2020r, ja na to, że to święto i nie tak się umawialiśmy. Sprawa poszła do weryfikacji.

Pytanie, czy u was też taki burdel jest?
Już mówię, oddajcie kase bo już mam powoli dość, kupię w 2 min. w MediaMarkt i po problemie.

Żałuje strasznie, że kupiłem w RTV EURO AGD, jeszcze takiego burdelu nigdy nie widziałem i żeby to była lokówka, ale tu chodzi o długo wyczekiwaną premierę. Ktoś inny by pewnie czekał grzecznie do 10.11.20r. i by się pięknie przejechał chcąc odebrać kosnole w ustalonym terminie.

Jeszcze mi teraz przyszedł mail, że odbiór 11.10.2020r. no nie porąbana sytuacja?
11 listopada odbiór, w święto wolne od pracy?

 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Raczej unikam Euro RTV AGD. Nie lubię tego sklepu, po tym jak chcieli mi wcisnąć telefon ze zwrotu. Cały popalcowany i bez folii na ekranie. Oczywiście zwróciłem to hovno i powiedziałem, że jakbym chciał używkę to... bym kupił używkę.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Daj spokój, raz na dekade premiera. Rzekomy preorder który ma gwarancje dostawy w dniu premiery, problemy z samym kodem preorderowym, a teraz się okazuje, że sie NIE DA w moim wypadku dostarczyć na 10 listopada w dniu premiery, mimo, że 2 dni temu było to wyrażnie ustalane po 5 razy (mam nagraną rozmowę).
Tyle czekania, a tu takie gówno, bo trudno ten chlew inaczej nazwać.

Teraz wyjaśniają sytuacje i czekam na info, tylko nie wiem po co, skro znowu się może znowu okazać 9 listopada, że konsoli nie będzie.

Widzę teraz na dolę strony "Anuluj", pytanie, czy ktoś wie, w jakim czasie zwracają już wpłacone pieniądze? Bo jak to ma być 14 dni, to nie będę lokował prawie 5 tyś.

Najlepsze jest to, że konsole pewnie będą leżeć do zakupu na półce w dniu premiery, a człowiek z preorderem jej nie dostanie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak 10-tego nie będę miał konsoli, to będę musiał odwołać spotkanie towarzyskie i grubą imprezę ; ) więc Trevor będzie miał co robić.

Ps. Ten preorder 100zł, jest też zwracany przy anulacji zamówienia, bo na stronie mam ceną o 100zł niższą, a te 100zł jest opisane jako "rabat"?
Jak ktoś wie, niech pisze, ile trwa w praktyce zwrot kasy.
Tak czy inaczej, to ostatni zakup w tym sklepie za mojego życia.
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Pomijając już słabą dostępność tej drugiej konsoli,nie będzie na starcie Uncharted 5 ;-)
Daj spokój. Z tym jest cyrk. Rozmawiałem dzisiaj ze znajomym, który pracuje w jednym z większych elektromarketów i kiedy poprosiłem go żeby odłożył mi sztukę, która ma trafić na sklep to tylko krzywo się uśmiechnął. O tym czy w ogóle coś trafi na sklep dowiedzą się może 1-2 dni przed premierą, a jeżeli takie będą to już dawno są zabookowane u pracowników z prowizją dla nich :)
 
Do góry