Xbox 360 - pierwsze wrażenia

arsenal

Moderator
VIP
Uwaga, już jutro tzn. 17 grudnia test XBoxa 360 w magazynie PSXExtreme. Mam nadzieję, że chłopaki porządnie i ze szczegółami podejdą do sprawy, bo test na WP.pl to jakies nieporozumienie.
 

Thompson

New member
Ten test jakoś wiele mi nie mówi. Dowiedziałem się tylko, że przeskok w grafice nie jest taki jaki powinień być na Next-genie. No i może to, że konsola się długo nie utrzyma. W sumie to się zawiodłem ale Xboxa i tak kupię. Tylko teraz jest pytanie - jaka jest różnica między pełnym HD a HD ready? Nie stać mnie na pełne HD a telewizory z HD ready są już po przystępnej cenie. Jakibyście mi polecili?
 

rafalc007

New member
dolacze sie do tematu...... bo glowa mnie juz boli od tych pierdol ktore ci co nie maja sprzetu wypisuja na jego temat bo przeczytali cos na jakims portalu :x

X360 mam od 02/12/2005 czyli od dnia premiery przetestowalem go juz calkowicie i moge sie wypowiedziec.

Tu pisze do ciebie janunio bo z inteligentnymi ludzmi lubie rozmawiac.

..."[2] Mam ogromną nadzieję, że jednak 1080i pójdzie bez problemów. "

tak dzial idealnie, mam go podpietego pod LCD Sharpa i chodzi jak swietnie,
.....dla tych krzykaczy GRY MI SIE NIE TNA .....

podpiety jest pod pc z windows media center po kablu poprzez router adsl, steaming wychodzi jak dla mnie znakomicie odpalalem narazie
1. Astra HD Sony Seven Seasons.1080i .HDTV.mpg
2 IMAX - The Living Sea - HDTV [1080p].wmv
3 The Fifth Element 16x9 720p WM9 HD-DVD.wmv
4 Amazon1080.wmv


specjalnie podaje dokladna nazwe pliku z pc zebys widzial rozszerzenia.
Wiec jak widac nie tylko wmv dziala.
Niestety ts narazie nie chodzi ale mysle ze juz niedlugo ktos cos z tym zrobi.
jezeli chodzi o odtwarzanie zwyklego DVD to jakosc tez jest dobra wczesniej poszczalem z samsunga i widze duza roznice

co do pytania o usb to takiej mozliwosci podlaczenia do pc nie ma po usb w x360 chodza kamerki, aparaty itp.

nie wiem do jakich konsol krzykacze mieli lub snilo im sie ze mieli dostep ale moj nie grzeje sie (dziala okolo 10 h/dobe) dvd nie trzeszczy moze to jakis specjalny model mi sie trafil a moze poprostu niech ci co nie maja przestana w koncu bredzic bo cos gdzies przeczytali i nie do konca zrozumieli ..... te jezyki obce :)


jezeli chcesz cos jeszcze wiedziec to pytaj.

Pozdrawiam wszystkich
 

dvd-r

New member
a jak zmienisz rozszerzenie z *.ts na .mpg to działają?

Jak z napisami? Działają np .srt z mpg ?

Jak wygląda, krok po kroku uruchamianie filmu?

Pozdrawiam

Artur
 

Crichton

New member
Czy ktos ma podlaczonego x360 pod Samsung'a R51 ?
Da sie ustawic na tym TV 1080i?
I jak z jakoscia? Wystepuje smuzenie?
No i czy lepiej jest podlaczyc przez Component (720p, 1080i) czy
przez D-Sub(1360x768) i ustawic obraz w natywnej rozdzielczosc TV?
 

sipap

New member
Ja mam podlaczonego X360 do samsunga r51 przez komponent i gry wygladaja wspaniale.Mialem konsole wczesniej podlaczona do 100HZ telewizorka i przeskok w jakosci obrazu po przejsciu na LCD i 720p jest ogromny.W jaki sposob moge przetestowac jak gry beda chodzily w 1080i ?Co trzeba ustawic?
 

hdfan

New member
lol
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79566156
Xbox 360 posiada 512 MB GDDR3 pamięci RAM, taktowanej 700 MHz DDR. Jest to ujednolicona architektura pamięci. Pamięć Bandwidth (szerokopasmowa). 22.4 GB/s pamięć sprzężona z pasmem Bandwidth. 256 GB/s Bandwidth dla EDRAM. 21.6 GB/s podstawowa szyna. Całkowita wydajność systemu Floating-Point 1 TFLOP.Na aukcji chce sprzedac zdjecie tego otóz XboXa.POLECAM !!!!!!!!
no i juz oferta kup teraz padla za 2 tys zl :lol:
 

Crichton

New member
sipap napisał:
Ja mam podlaczonego X360 do samsunga r51 przez komponent i gry wygladaja wspaniale.Mialem konsole wczesniej podlaczona do 100HZ telewizorka i przeskok w jakosci obrazu po przejsciu na LCD i 720p jest ogromny.W jaki sposob moge przetestowac jak gry beda chodzily w 1080i ?Co trzeba ustawic?

W zakladce System/Console Settings/Display/HDTV i tam ustawiasz opcje 1080i. Powinno chyba wystarczyc.
 

sipap

New member
Ustawilem 1080i i gry chodza bez zadnych zaciec.Nie zauwazylem specjalnej roznicy w wygladzie grafiki pomiedzy 720p a 1080i.
Moze koszykowka troche lepiej sie prezentuje,ale moze to byc tez sugestia.W kazdym razie sprawdzilem na trzech grach i nigdzie sie nie przycina i obraz znakomity.
 
Do góry