Xbox 360 nie potrafi dogadać się z Denonem 1611

Brateq

New member
No, od wczoraj ampli i już problemy :)

Mam sobie PC- podłączam do niego ampli i mam dźwięk z obrazem bez problemów i kombinowania. Odłączam kabel od PC, podłączam do iXa- załączam go. Słychać jest kawałek melodyjki startowej i koniec. Nie ma obrazu, nie ma dźwięku(ok, dźwięk jest ale przerywany, jak by sprzęt nadal źródła szukał).
Górne HDMI, PCM oraz DIG. załączają się i znikają cały czas.

Kiedy wyłączę ampli, obraz z dźwiękiem są przekazywane prosto przez HDMI i wszystko działa, ale wtedy dźwięk oczywiście leci przez monitor.
Kiedy odłączę kabel od monitora- dźwięk jest.
Dosłownie RAZ udało mi się przepuścić obraz z dźwiękiem. Po restarcie sprzętu wszystko wróciło do "normy".

Co zrobić by wreszcie wszystko zaczęło działać?
 

edi7777

Member
Może pogrzeb w ustawieniach x'a no bo po to chyba założyłeś tutaj ten dział - może coś z rozdzielczością i dźwiękiem się poprzestawiało...

Jak nie to, to raczej ustawienia amplitunera albo coś z kablem nie tak może...
 

Brateq

New member
Na iXie przestawiałem rozdziałkę i formaty dźwięku. Testowałem 3 różne kable HDMI. Resetowałem ampli i ustawiałem wszystko od podstaw. Najróżniejsze kombinacja ustawień próbowałem i póki co jeszcze nic.
 

arsenal

Moderator
VIP
Zgaduję, że masz ustawione 1080p i dolby 5.1 w X360. Zobacz jak będzie, gdy wyłączysz dźwięk z hdmi w xboxie i puścisz go po optyku. Najlepiej jednak poczekaj kilka dni na aktualizację X360, która ma wprowadzić m.in. pełną obsługę 3D. Może wtedy problemy z hdmi znikną.
 

Brateq

New member
arsenal

Nie po to kupiłem amplitunera, bym musiał dodatkowo kombinować na każdym kroku. Bo robi problemy z iXem, to czemu ma nie robić z PS3, Wii czy innymi?
Po podłączeniu ma od razu działać, bez kombinowania przez kilka godzin.

Rozdzielczość obrazu i rodzaje dźwięku zmieniane- bez zmian.
 

majzok

New member
Zarejestrowałem sie w sumie tylko po to by odpowiedzieć na ten post:
mam ten ampli, mam xbox'a - zapierdziela aż miło. Nic nie musiałem przełączać, przestawiać.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Miałem ostatnio ten sam problem , xbox (na oko przedostatnia generacja nie slim) i denon avr 1611. Ani obrazu, ani dzwięku, sprawdzone 3 kable, rózne ustawienia HDMI i nic, nie działa i już !
 

mataman

New member
Bez reklam
Podczas uruchamiania sie konsoli przytrzymaj Y na padzie, zresetuje to ustawienia konsoli. Moze jest ustawiony jakis dziwny tryb obrazu i dlatego masz czarny ekran.
 
Do góry