Xbox 360 kontra PS 3 - kolejny samobój SONY ?

Jussi

New member
Bez reklam
Nic dziwnego, dla nich wejsceie na nasz rynek i ogolnie rynek wschodzi do spory wydatek, a liczyc u nas moga jedynie na sprzedaz konsol, ktora przy naszym stosunku zarobkow do wydatkow tez nie bedzie pewnie imponujaca. W takiej cholernej anglii nowego Xboxa moge kupic za 5 dni pracy (jako szary Polak pracujacy na gownianym stanowisku, nie wspominajac o Angolach) w Polsce przecietny Kowalski za 5 dni pracy moze kupic kabel do telewizora :( No ale to juz osobna kwestia, szkoda miejsca na forum i klawiatury.
 

tomek

New member
Nie zgodze sie:
Po pierwsze z jakiej paki np. Grecy mają zapewniony support ze strony m$ oraz oficjalna dystrybucje konsoli :? (takie pipidolenie że w Pl jest be fe do niczego nie prowadzi)
Spojrz na SONY.
Wprawdzie ps2 podczas premiery dostalismy wraz z bonusem w postaci "polak potrafi wiec zaplaci 1000zl wiecej" ale jest coraz lepiej,
Premiera psp = ten sam dzien co europejska,gry,support zapewniony.
Od ubiegłego roku odbywaja sie w Wawie targi playstation experience,dostalismy strone playstation.pl.
Wszystko zmierza w bardzo dobrym kierunku (ceny gier,sprzetu,pomocje) 8)
Jezeli sie chce to wszystko jest mozliwe (wiadomo anglik tygodniowo kupi 4 gry a polak 1 na miesiac),ale sony przetarlo pierwsze szlaki i m$ powinien pójsc w ich slady. ( niestety wszystko sie skonczylo na przejeciu domeny xbox.pl :roll: )

edit:
W tym wywiadze powyżej koles skarży sie na piractwo (główna zapora w wprowadzeniu 360) to ja się pytam:
Na jaką cholerę sprzedaja w PL windowsy,ofiisy i inne badziewia by microsoft :-x
 

janunio

New member
Bez reklam
Może ktoś trafi na rozwiązanie problemu:

[1] Czy Xbox 360 odtworzy z płyty film HD ?

[2] Czy pójdzie na nim w ten sam sposób AMAZON 1080p DRM ?

Szukam śladu na forach ale jeszcze nic nie znalazłem.

Tomekk dał wartościowy link o obsłudze strumienia z zasobów kompa. Ciekawe czy *.ts pójdzie ?

To jest dla mnie klucz do oceny tego unitu.
Bo po co syn ma kupić konsolę a ja wmv player jeżeli Xbox załatwi dwie rzeczy naraz.
 

Zorro

New member
Trochę odbiegnę od tematu. W Makro we Wrocławiu od 29.11. pojawai się PS2 za 400zł. I moje pytanie - czy ta konsola "psuje" TV? Czy będzie mogła jakoś zaszkodzić mojemu JVC D25?
 

janunio

New member
Bez reklam
Tu znalazłem i jest problem !

http://www.xbox.com/en-US/pcsetup/moreinfo.htm

Wygląda, że na PC z Win XP SP2 nie będzie współpracy.
Jest wymagany Win Media Center 2005. Ten system nie jest w sprzedaży.
WMC jako OEM jest instalowany na stosownych werscjach PC.

Czy to jest do przeskoczenia ? Kto wie ?

Znalazłem też gościa który ma patent na upscaling DVD na Xboxie:
zmienia VOB na mpg i już !!! Bardzo ciekawe.

Tu http://forums.xbox.com/556242/ShowPost.aspx
będzie próba odtworzenia słynnego Terminatora II w WMV HD.
 
Do góry