Xbox 360 dalej awaryjny?

nermal

New member
Witam. Chcialbym sie zapytac czy xbox 360 jest dalej awaryjny? Mam kilka watpliwosci co do jego kupna.. :roll: Ps mam zamiar kupic wesje premium.. ze sklepu ultima..
 

SavageOrk

New member
nermal napisał:
Witam. Chcialbym sie zapytac czy xbox 360 jest dalej awaryjny? Mam kilka watpliwosci co do jego kupna.. :roll: Ps mam zamiar kupic wesje premium.. ze sklepu ultima..

Spokojnie możesz kupować xbox jest awaryjny ale bez przesady nie jst to 90 procent czy nawet 40 procent konsol ja miełem premiuma 1,5 roku i ani razu mi się nie zepsuł teraz kupuje elite ale nie masz się czym martwić jak ci się nawet zepsuje masz 3 lata gwaracji przyjadą do domu zabiorą i za 7 dni będziesz miał nowy w egzeplasz znowu ;)

Pozdrawiam
 

SevenOfNine

New member
SavageOrk napisał:
Spokojnie możesz kupować xbox jest awaryjny ale bez przesady nie jst to 90 procent czy nawet 40 procent konsol ja miełem premiuma 1,5 roku i ani razu mi się nie zepsuł

Co nie znaczy, ze nie padnie pozniej. Niektorzy graja juz na 4 egzemplarzu.

jak ci się nawet zepsuje masz 3 lata gwaracji

Tylko na RoD.


przyjadą do domu zabiorą i za 7 dni będziesz miał nowy w egzeplasz znowu ;)

Te czasy juz dawno temu minely. Teraz ludzie czekaja nawet do 1,5 miesiaca. Bywa, ze odsylana jest inna konsola w znacznie gorszym stanie wizualnym.
 

zorkas

New member
nawet bardzo ! dwa miesiace temu kumplowi sie spalil a 3 dni temu mi, ni z dupy ni z pietruchy pojawil sie 'red ring" i echo
Tel do microsoft/xbox dla przypmnienia dodam ze dziala tylko infolinia 00800 441 17 96 i jesli ktos nie dysponuje tel stacjonarnym ( a jest ich sporo) to sie nie dodzwoni , pozostaje budka telefoniczna hehe .
Na szczescie mam w firmie tel stacjonarny , mily Pan z obslugi technicznej potwierdza przez 15minut dane konsoli i 1 kupujacego ( ciekawe co sie dzieje kiedy konsole sie sprzeda a prawo do gwarancji ma tylko i 1 wlasciciel?
Po wstepnych slownych ogledzinach przyjmuje zlecenie na naprawe, laski nie robi eh ktora bedzie trwala i tutaj UWAGA 25 DNI !!! Czekam juz trzy dni a nawet sie jeszcze nie pojawil sie kurier a gdzie tam dopiero caly miesiac czekania :(

Moje wnioski sa takie:
Jesli liczycie na mala awarynosc tego sprzetu to sie mylicie moj x byl kupiony w grudniu 2006r uzywany jakies 2 godz co dwa dni w dobrze wentylowanym miejscu i nagle zong.
Zobaczymy co bedzie dalej z naprawa badz wymiana bo na razie nie wyglada to dobrze
 

bartoszer

New member
xbox360 awaryjny hmm!

witam!
napisales zorkas co sie dzieje z konsola kiedy jest awaria i musimy zglosci do centrum microsoftu a kupiona byla od kogos??! a wiec juz tlumacze: mialem taka awarie konkretnie 3 czerwone swiatla znane chyba wszystkim ( kosole kupilem z komisu gdzie pan zapewnial ze nie byla rejestrowana w centrum microsoftu) no i zadzwonilem do centrum podalem numer i swoje dane a pani mi mowi ze konsola nie jest na mnie ( to juz widocznie wczesniej ktos ja naprawial i podawal lub rejestrowal numery w centrum obslugi)ale jak to bedzie z gwarancja! no ja bardzo sie zdziwilem no ale po krotkiej rozmowie podalem jej przyczyne awarii tzn 3 rod! i pani uznala ta gwarancje przepisala na mnie konsole jako uzytkownika i przyslala kuriera!z tym kurierem ja sam zalatwilem szybciej poniewaz podala mi numer do serwisu ups i numer przesylki i konkretnie zadzwonilem do wlasciwego terytorialnie ups-u i umowilem sie z nimi na knkretny odbior przesylki! konsole pakujesz sama bez kabli hdd i innego badziewia owijasz karton tasma i przyklejasz nr przesylki ktora wczesniej musisz sobie wydrukowac! no i czekasz! ja czekalem dokladnie 2 tygodnie i konsola przyjechala ! dali mi nowwa plyte glowna, chlodzenie i karte 1 miesiac xboxlive! zupelnie nie potrzeben bo po sieci nie gram!! i tak wlasnie skonczyla sie moja przygoda z naprawa w microsoft! ja powiem ktrotko jestem zadwolony ze to tak szybko poszlo bo konsola wysylana jest do serwisu w czechach!!!!! hehehe u nas nie ma! a musze powiedziec ze mialem ja przerobiona no i wszystko poszlo gladko !!!!
pozdrawiam ! xbox360 fun do nastepnego 3rod!!!!
 
Ostatnia edycja:

zorkas

New member
no to teraz mnie zdziwiles bartoszer ze tak gladko Ci poszlo z ta reklamacja no i tym ze byla przerabiana tu jestem w szoku :) no zobaczymy jak bedzie z moim przypadkiem. Slyszalem ze genaralnie oni wyminiaja paste termiczna pod radiatorem albo sam radiator na lepszy albo plyte glowna jak w Twoim przypadku .
Pozdrowka
 

zorkas

New member
Nie bylo zle, konsola wrocila do mnie w zeszly poniedzialek czyli po okolo 10 dniach niebytu :) Zapakowana elegancko, nawet dorzucili od siebie 1 miesiac xbox live gratis. Mile prawda ?
 

hubertc

New member
zorkas napisał:
Nie bylo zle, konsola wrocila do mnie w zeszly poniedzialek czyli po okolo 10 dniach niebytu :) Zapakowana elegancko, nawet dorzucili od siebie 1 miesiac xbox live gratis. Mile prawda ?

Miłe to by było rok xbox live gold.
Jak dla mnie paranoją jest, że oni wogóle pobierają za to opłaty. No ale cóż, microsoft się swoimi prawami rządzi.

A tak trochę na temat:
Z awaryjnością powinno być teraz lepiej (tzn powinna spaść:)), wchodzą konsole z procesorami produkowanymi w technologii 65nm. Wprawdzie najprawdopodobniej zmianie uległ tylko procesor główny, a to GPU był tutaj problemem, ale można być dobrej myśli :] Konsole ponoć grzeją się mniej i ciągną mniej prądu.
 

ernane

New member
sam mam arcade i licze ze awaryjnosc bedzie zdecydowanie mniejsza niz wczesniej ;) specjalnie dlatego kupilem arcade ;) najtańszy byle 65nm :D
 

Ogr

New member
Bez reklam
hubertc napisał:
Miłe to by było rok xbox live gold.
Jak dla mnie paranoją jest, że oni wogóle pobierają za to opłaty. No ale cóż, microsoft się swoimi prawami rządzi.

Dla porównania sony ps3 ma darmową opcje gry po sieci ! Lecz dlatego ze to jest darmowe, nigdy nie dorówna xbox live. sony jest tak ubogie ze szkoda gadac , nie musi sie starac ani wysilac bo jest to darmowe a gracze korzystaja z serwerów producentów gier ,nie ma tam, tak bogatej łącznosci miedzy graczami itp XBOX LIVE to jakies 13zł miesiecznie wole to załacic i cieszyc sie swoboda grania.
 
Ostatnia edycja:

marcin0903

New member
PSN vs. XBL - wygrywa ofkoz, xbl, ale trzeba wziąć pod uwagę Home, może ono coś zwojuje, póki co zapowiada się obiecująco :), ale nie o tym temat, prosze nie odbiegać od niego.
 
Do góry