Xbox 360 a LCD 1080p

Tony

New member
No tak tylko mi nie chodziło o konkretnie ten televizor tylko ogólnie o złącze D-Sub, a ludzie na coniektórych forach zwłaszcza poświęconych Xbox-owi powiadają iż obsługuje. A pozatym w komputerze no dosyć sporą przecierz możemy ustawić. W takim razie o co tu chodzi że tak niedyskretnie zapytam.

Pozdrawiam KD
 

Yogi

New member
Maksymalna rozdzielczość po vga dla xboxa to 1920 na 1080 więc nie wiem o co wam chodzi z tą dyskusją. Najlepiej ustawić pixel w pixel i po sprawię. Na HD ready 1366 na 768 i też jest git.
 

msiker

New member
Potrzebuje pomocy przy kupnie TV pod xbox-a

Witam wszystkich,
mam pytanie mam ochote zakupic sobie xboxa i dobry tv pod niego korci mnie 42" ale nie wiem czy kupic plazem czy LCD. Tv bedzie glównie do xboxa i kablówki. Czy ten model LG jest wporządku ?

Product MPN MPN 42PC56 Key Features Flat Panel Type Plasma Television
Screen Size 42 inch
Contrast Ratio 15,000:1
Digital TV Standard HDTV-Ready Television
Display Resolution 1024 x 768 pixels
HDCP Support With HDCP Support Display Capabilities Digital TV Standard HDTV-Ready - Requires separate receiver to view HDTV signals.
Broadcast Format Displayed 720p (HDTV) • 480p (EDTV) • 480i (SDTV)
Broadcast Format Supported 1080p (HDTV) • 1080i (HDTV) • 720p (HDTV) • 480p (EDTV) • 480i (SDTV) • 576p • 576i
Built-in Tuner NTSC • PAL • SECAM
Native Aspect Ratio 16:9 Image Quality Display Resolution 1024 x 768 pixels
Brightness 1500 cd/m² Connectors Rear Input Connectors Component x 1 • HDMI x 2 • RF x 1 • 1 x D-Sub (RGB PC)
Front Input Connectors S-Video x 1 • Composite x 1 • Audio (RCA) x 1

Czy może LG LCD :

MPN 42LC46 Key Features Flat Panel Type LCD Television
LCD Response Time 5 ms
Screen Size 42 inch
Contrast Ratio 5,000:1
Digital TV Standard HDTV-Ready Television
Display Resolution 1366 x 768 pixels
HDCP Support With HDCP Support Display Capabilities Digital TV Standard HDTV-Ready - Requires separate receiver to view HDTV signals.
Broadcast Format Displayed 720p (HDTV) • 480p (EDTV) • 480i (SDTV)
Broadcast Format Supported 1080p (HDTV) • 1080i (HDTV) • 720p (HDTV) • 480p (EDTV) • 480i (SDTV) • 576p • 576i
Built-in Tuner NTSC • PAL • SECAM
Native Aspect Ratio 16:9, 14:9
Interpolated Aspect Ratio 4:3 Image Quality Display Resolution 1366 x 768 pixels
Brightness 450 cd/m²
Viewing Angle 178 Connectors Rear Input Connectors Component x 1 • HDMI x 2 • RF x 1 • 1 x D-Sub (RGB PC)
Front Input Connectors S-Video x 1 • Composite x 1 • Audio (RCA) x 1
 
N

nitrolukas

Guest
Witam!

Mam taki tv : KLIK

Nosze sie z zamiarem zakupu xboxa360 i chcialbymwiedziec jak to bedzie razem dzialac..niestety nie znam sie kompletnie na sprzecie tego typu i niewiem o co chodzi z tym 1080p/i 720p itd...
Z jednej strony w opisie tv jest podane ze ma rozdzielczosc 1024/768 a z drugiej ze obsluguje tryb 1080p/i (z tegoco przeczytalem na wikipedii wynika ze to jest rozdzielczosc fullhd) i nie wiem kompletnie o co chodzi w tym wszytkim:/
Chcialbym wiedziec czy moj tv podola xboxsowi..w sklepach mozemy popobowac sobie ale zazwyczaj na jakichs malych telewizorach.Grafika powala ale nie wiem czy na moim 42" bedzie tak samo/gorzej/duzo gorzej??
Czy tylko tv z fullHD umozliwiaja granie w takiej rozdzielczosci jak w sklepach widzimy?
Obecnie mam ps2 i grafika jaka jest taka jest..chcialbym kupic xboxa bo oczarowale mnie rozdzielczosc gier..ale jesli na tym tv ktory mam nie bedzie to wygladalo szczegolnie to chyba nie ma sensu inwestowac ;(
Prosze o porade
 
Do góry