X-Men: Days of Future Past - trailer

collider

New member
Bez reklam
Bedzie sie dzialo. Pierwsza klasa tez mi sie podobala a juz motyw muzyczny byl klasa sama w sobie. Przyznam sie, ze nie ogladalem najnowszego Wolverina i ciagle sie zastanawiam czy warto. Jakos sie nie moge do niego zabrac.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
zobaczymy mnie ostatni rozczarował bo już nie mają co wymyślać w tych fabułach ostatni film który mi się podobał Marvela to Transformers1-2 i Hellboy w ostatnich czasach już nie wspomnę o tych Niesamowitych Spidermanach bo dla mnie to porażka sztuczna fabuła i specialne wydłużanie części żeby zarobić.Wolverina kupiłem na DVD i też taki sobie chociaż kasy nie straciłem na bd bo słaby film jak dla mnie.Co do trailerów to podchodził bym sceptycznie bo w nich jest najczęściej najlepsza scena filmowa i tyle już nie raz było że trailer pokazywał cuda a film był przecietny
 
Ostatnia edycja:

alkebab

New member
Ostatni Wolverine dos slabo wyszedl niestety, a szkoda bo Jackman stworzony do tej roli tak jak Downey Jr do Iron mana. No ale wlasnie ostatnie filmy o superbohaterach robione sa na sile.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja myślałem że ostatni Wolverine będzie słaby po obejrzeniu muszę powiedzieć że nie był taki zły na jaki się nastawiłem. Porównywałem z X-Men i Wolverine jest zdecydowanie lepszy:)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak dla mnie ostatnia część była najgorsza i najnudniejsza ze wszystkich...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wszystko kwestia gustu i tego co sie lubi, dla jednego jest ok, dla drugiego juz nie... ja osobsicie kupuje prawie wszystko jesli chodzi o Marvela i jakos tego nie zaluje, ale tak jak mowie wszystko jest uzaleznione od gustu i od tego co sie lubi , a Rosomaka :) osobsicie lubie co chyba widac :)
I Hugh Jackman swietnie pasuje do tej roli jak dla mnie..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wszystko kwestia gustu i tego co sie lubi, dla jednego jest ok, dla drugiego juz nie... ja osobsicie kupuje prawie wszystko jesli chodzi o Marvela i jakos tego nie zaluje, ale tak jak mowie wszystko jest uzaleznione od gustu i od tego co sie lubi , a Rosomaka :) osobsicie lubie co chyba widac :)
I Hugh Jackman swietnie pasuje do tej roli jak dla mnie..

X-man i X-man 2 to bardzo dobre produkcje i nawet są u mnie na pierwszym miejscu ze wszystkich zekranizowanych komiksów Marvela.Pozostała reszta,no może poza "Hulk" jest za bardzo kolorowa i dziecinna :wink:Lubię Jackman'a i również uważam że świetnie pasuje do roli Wolverine'a ale ostatnia część była dla mnie po prostu słaba.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
ja powiem tak niektóre produkcje są nagrywane już na siłę tylko dla zarobku nie ratuję nawet tego obsada czy efekty specjalne jak jest denna fabuła i dialogi zdarza się tak już często nie tylko w produkcjach Marvela ale w kontynuacjach filmowych
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
ja powiem tak niektóre produkcje są nagrywane już na siłę tylko dla zarobku nie ratuję nawet tego obsada czy efekty specjalne jak jest denna fabuła i dialogi zdarza się tak już często nie tylko w produkcjach Marvela ale w kontynuacjach filmowych

Bo im dalej tym gorzej cos wymyslec na poziomie, choc niektorym sie udaje..
 
Do góry