X-kom

pirezz

New member
X-KOM czy morele, od dość dawna kupuje w zależności gdzie jest taniej i nigdy żadnych problemów nie miałem. Oba wysyłają do paczkomatów, a to jest dla mnie spory plus bo się odbiera gdy się ma na to czas + jest to dość tanie.
 

garob

New member
Ceny OK, ale czas realizacji zamówień już budzi zastrzeżenia. Sklep nie wyrabia z natłokiem zamówień i ciągle są opóźnienia, za które ciągle przepraszają. Jak komuś zależy na czasie, to na pewno nie xkom - napis wysylka natychmiastowa ma się nijak do rzeczywistości.

A ja mam właśnie inną opinię. Jak zależy mi na czasie, a potrzebuje coś na szybko to właśnie biorę od nich albo z morele. Chodzi oczywiście o drobniejsze rzeczy do 300-400 zł, wtedy działają szybko.
No i jak kolega wyżej wspomniał dostawa do paczkomatu na wielki plus.
 

pirezz

New member
W morele jak jest napis "natychmiastowa wysyłka" to wysyłają od razu, jak jest "realizacja 1-2 dni" to też z reguły się to zgadza.
 
Ostatnia edycja:

japish911

New member
Z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep. Kupowałem nie raz i zapewne będę jeszcze korzystał z ich usług. Nie chodzi nawet o sprzęt i świetne ceny, nie wspominając o promocjach ale bardzo fachowa obsluga, w razie czego chętnie pomagają. Polecam z czystym sercem zwłaszcza, że można zamówić do salonu jeśli czegoś aktualnie nie mają na stanie.
 
Do góry