wzmak do okolo 1000-1200 pln

raq_vip

New member
Witam Was serdecznie zwracam sie z prosba o pomoc. A mianowicie posiadam zestaw stereo wzmak pioneer a550r magnat quantum 655 kable klotz LY240tnarazie muzyke odtwarzam z dvd yamaha ale za pare dni przyjdzie mi marantz cd-6000 ose. Ostatnio z powodu awarii wzmacniacza pozyczylem od ojca ampli yamaha htr-5930 i o dziwo gralo bardzo ladnie, w moim wzmaku brakuje mi przestrzeni, dynamiki, scena w yamasze byla bardzo przestrzenna. Prosze o pomoc w wyborze wzmacniacza za okolo 1200zl najlepiej nowy :) podoba mi sie yamaha a-s300 co o niej sadzicie ? Pokoj ma 20mkw slucham roznej muzyki, ale przewaznie stary dobry rock typu queen pink floyd ale lubie tez mozniejsze brzmienia jak metallica
 

raq_vip

New member
Kiki jakie masz zdanie o tej yamasze a-s 300 da rade pociagnac i ladnie zagrac z quantumami 655? Jakie interkonekty kupic, placic 70 zl czy nie poczuje roznicy i kupic tansze
 

raq_vip

New member
dziekuje za odpowiedz jestem zdecydowany na a-s300. blackninja ty prowadzisz sklep? jaka cena tej yamaszki u Ciebie?
 

raq_vip

New member
blacknija powiedz mi jeszcze jedna rzecz, czy nie lepsza bedzie yamaha rx-797 i dodatkowo ma radio a cena podobna?
 
Do góry