Wzmak + CD

MichalYahoo

New member
Witam, planuję zakup wzmacniacza + odtwarzacza CD.
Obecnie posiadam amp H/K avr660 i kolumny Focal Chorus 816V. Nadszedł czas na wzmacniacz i cd.
Wytypowałem 3 zestawy, na który z nich najbardziej zwrócić uwagę.
Muzyka przeważnie Pink Floyd, Dire Straits, ogólnie lata 80's, jak i muzyka filmowa Hans Zimmer itp.
1. Harman/Kardon HK990 + HD990
2. Denon PMA-1510AE + DCD-1510AE
3. Yamaha A-S1000 + CD-S1000
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Dorzuć do tego: Exposure 2010 + CD2010, Music Hall A35.2 + CD 35.2, trochę droższy Vincent SV-226/227 + CD S1.1. Zawsze warto posłuchać:)
 

MichalYahoo

New member
Dzięki za odp. słuchałem już Exposure i jest to dość ciekawa propozycja. Muszę umówić się i zobaczyć resztę. Generalnie patrząc na wytypowane przeze mnie 3 zestawy, który jest najbardziej godzien zainteresowania?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Francuzi robią porządne dyskofony (a przynajmniej kiedyś tak było ) pamiętam kiedyś dawno temu miałem okazję słuchać Micromegi Stage 4 mimo że to podstawowy model w tej serii bo była jeszcze piątka i szóstka to urzeka kreowaniem przestrzeni ,można nawet powiedzieć że to taki czarodziej ,oprócz dokładnej lokalizacji , dźwięki są rozstawione z fantazją co np.słychać w nagraniach orkiestrowych .Jeżeli ktoś ceni walory przestrzenne to jest to znakomity wybór - taka mała konkluzja jeżeli chodzi o tego producenta

Wracając do tematu ,to tak jak koledzy mówią w tym zestawieniu faworytem jest Denon
 

Lexus

New member
Posiadam exposurka 2010s i jak dla mnie gra wyśmienicie. Yamahy nie słuchałem, ale donona owszem tylko że wersję 700 była taka przepaść że nie ma o czym gadać.Z pewnością 1500ae gra lepiej ale czy od Exposure.Przed zakupem odsłuch.Pozdrawiam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Dzięki za odp. słuchałem już Exposure i jest to dość ciekawa propozycja. Muszę umówić się i zobaczyć resztę. Generalnie patrząc na wytypowane przeze mnie 3 zestawy, który jest najbardziej godzien zainteresowania?
Ja bym kupił HK990+HD990. Warte uwagi jednak są wszystkie wymienione.
 

MichalYahoo

New member
Dzięki za propozycję, jutro kolejny dzień odsłuchu. Dziś udało mi się posłuchać Yamaha A-S1000 i CD-S1000, i muszę przyznać że grało dość zacnie. Jak i na zwykłych płytkach CD tak i w SACD. Mam mętlik w głowie co wybrać ;)
 
Do góry