Wzmacnicz ROTEL

robiz

New member
Cześć

Możecie pomóc w doborze odpowiedniego wzmacniacza ze " stajni " ROTEL.
Oczywiście jak zawsze jest problem z odsłuchem przy używanych sprzętach.
Chodzi o serię:
RA-05 / RA-06 lub RA-11 / RA-12 ewentualnie jeszcze RA-1062.
Te dwie pierwsze opcje róznia sie w zasadzie mocą 2 x 40 W zamiast 2 x 60 W. Ten RA-1062 ma też 2 x 60 W i najbardziej pasuje wizualnie do CD RCD 1072.....
Seria 11/12 ma dodatkowo DAC na pokładzie, co jest kuszące dość ;)
Jednak nie wiem jak one grają , czy w połączeniu z CD RCD 1072 nie będzie " krew lecieć z uszu ". Wolałbym tego uniknąć.
Dzieki za jakiekolwiek wpisy w temacie.

robiz
 

Whiplash

New member
Bez reklam
RA 10 sluchalem i jest bardzo fajny. Mocne brzmienie z dobrym basem, ogolnie bardzo na +. W top hi fi mozna posluchac Rotela wiec nie widze problemu, charakter brzmienia pozostanie raczej ten sam wiec nie musisz sluchac konkretnego modelu tylko cos zblizonego.
 

robiz

New member
RA 10 sluchalem i jest bardzo fajny. Mocne brzmienie z dobrym basem, ogolnie bardzo na +. W top hi fi mozna posluchac Rotela wiec nie widze problemu, charakter brzmienia pozostanie raczej ten sam wiec nie musisz sluchac konkretnego modelu tylko cos zblizonego.

Kurde myślałem, że te Rotele to już tylko używane, ale faktycznie masz racje seria 12 jest dostępna.
Ta Ra-10 to podstawowy model i mówisz , że gra to już bardzo przyzwoicie... fajnie.

A ktoś słuchał tej starszej serii RA-1062 ? Wiem , że ten wyższy model RA-1070 jest bardzo dobry, ale cięzko o używany i ceny raczej nie są okazyjne.

robiz
 
Do góry