Wzmacniacz za około 1500

makoos

New member
a może ktoś powiedziać czy to dobrze gra? (nie mam zbyt wygórowanych wymagań) w stereo jak i jako KD.
(pisząc stereo mam na myśli 2 przednie głośniki ;p)

narazie odsłuch nie wchodzi w gre gdyż mieszkam na tak zwanym zadupiu. i jeżeli jechałbym gdzieś dalej to dobrze by było gdybym wiedział czego słuchać, a nie na miejscu dopiero się głowić czego by posłuchać.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
DanielS napisał:
don111 piszemy tutaj o budżetowych modelach tych firm więc nie róbmy od razu wrażenia jakby to miały być wzmaki do słuchania płyt dla audiofili z płytami po 100 USD :)
Masz rację, ale i tak są to klocki grające na tyle analitycznie, że słuchanie przeciętnych mp3 może być mało ciekawym doświadczeniem.

ArtS :)
 

DanielS

New member
Tu się zgadzam z Tobą. Tak więc skoro stanęliśmy przy mp3 to ja jednak proponuję tą Yamahę powyżej. Ma wszystko co trzeba do takich "bajerów" a do tego można zawsze użyć go jako ampli po KD :)
 

maryś

Member
makoos napisał:
a może ktoś powiedziać czy to dobrze gra? (nie mam zbyt wygórowanych wymagań) w stereo jak i jako KD.
(pisząc stereo mam na myśli 2 przednie głośniki ;p)

narazie odsłuch nie wchodzi w gre gdyż mieszkam na tak zwanym zadupiu. i jeżeli jechałbym gdzieś dalej to dobrze by było gdybym wiedział czego słuchać, a nie na miejscu dopiero się głowić czego by posłuchać.
Tak się tego nie da zrobić.
Jednemu "sloń na ucho nadepnął" i dla niego wystarczy AMATOR STEREO
a drugi "nietoperz" usłyszy każdy dźwiek.
Tak na poważnie. Będziesz jednak musiał wybrać się do jakiegoś sklepu
specjalistycznego (nie MM) umówić się na odsłuch i napewno doradzą Ci
co wybrać. Poprosisz o takie firmy jak Yamaha, CA, NAD, Rotel, HK
i będziesz wiedział co Ci odpowiada.
"MUZYKI na odległość nie kupisz"
Nie piszę już o odpowiednim doborze kolumn, CD.
 

makoos

New member
wole zawęzić wybór do kilku modeli. co za dużo to nie zdrowo ;p i dopiero jechać na odsłuch.

czyli polecacie hk 970 i yamahe n600?
(w tej jamaszce fajny ten przygwizd z łączeniem z kompem ;p)
--------------------edit-----------------
to teraz mi powiedźcie z jakimi głośnikami testować te wzmacniacze? w cenie gdzieś tak około 1500 za sztuke. i żeby miały duuuuuuuużo mocy.
czyli ujmując inaczej: z czym jeść te wzmacniacze?
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
nie porównywałbym tej Yamahy z HK970, raz że Yamaha ma jasny charakter brzmienia (źle w tym przypadku) a dwa że dźwięk jakościowo o klase gorszy, do tego mniejsza moc/rezerwa prądowa - prędzej puścisz to z dymem niż zrobisz głośną impreze :)
 

wujo1

New member
kup sobie technicsa SE-A900SM2+SU-C800UM2 to praktycznie nie ma prawa się popsuc i do słuchania muzyki nadaje się idealnie
 
Do góry