Wzmacniacz z main in

mufc56

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam
Posiadam zestaw kina Marantz SR 5010, AudioPro Avanto 5.0, Rel T5i. Poszukuje wzmacniacza, ktory ma pracowac jako koncowka mocy. Prosze was o propozycje takich wzmakow z main in. Chcialem poprawic jakosc stereo. Czy w takim podlaczeniu zmiana bedzie zdecydowana w stereo? A czy w kinie rowniez zauwaze poprawe? Cena to 2500zl ewentualnie jezeli bedzie warto to 3000zl. Prosilbym o propozycje slabo znam sie na wzmacniaczach. Z gory dzieki.
 

mufc56

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzieki za linka do strony. Troche duzo tego:) A tak konkretniej moze ktos polecic jakis sprawdzony model. Co do tego Pioneera a50, nie bedzie mial on za malo mocy? Spodobal mi sie Music hall a35.2, co o nim sadzicie?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
To bardzo dobry wzmacniacz, zrównoważony tonalnie. Gra lekko ocieplonych brzmieniem, nie brakuje mu dynamiki. Nie jest to zamulający wzmacniacz. Dobrze sobie radzi przy sporych poziomach głośności. Do tego bardzo dobrze wykonany.

Pytanie czego Ci brakuje w połączeniu z SR5010?
 

mufc56

Klub HDTV.com.pl
VIP
Brakuje mi dynamiki i troche basu w stereo. W kinie jest ok ale w stereo gra to wszystko bez wyrazu, mdlo. Pawel_Sz85 pisales o wzmaku Pioneer czy Music hall?
 

vectra1

Member
Bez reklam
To bardzo dobry wzmacniacz, zrównoważony tonalnie. Gra lekko ocieplonych brzmieniem, nie brakuje mu dynamiki. Nie jest to zamulający wzmacniacz. Dobrze sobie radzi przy sporych poziomach głośności. Do tego bardzo dobrze wykonany.

Pytanie czego Ci brakuje w połączeniu z SR5010?

Koledze chodziło o Music Halla, mogę potwierdzić bardzo przyjemnie i lekko grający wzmacniacz.
Dodatkowo bardzo dobre wykonanie ale najlepiej jak posłuchasz sam.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Brakuje mi dynamiki i troche basu w stereo. W kinie jest ok ale w stereo gra to wszystko bez wyrazu, mdlo. Pawel_Sz85 pisales o wzmaku Pioneer czy Music hall?

O MH. Miałem go jakiś czas w domu. Bardzo dobrze go wspominam. Nie znam za bardzo Twoich kolumn więc nie zapewnię czy dobrze się zgraja. Dynamiki MH nie brakuje, ale nie wali bezmyślnie basem. Jego brzmienie nazwałbym jako bardziej "audiofilskie" . Jeszcze bardziej dynamiczny jest Atoll IN100SE. Bas jest mocny, ale i dobrze kontrolowany. To taki MH na sterydach :) Nie ma innej rady jak odsłuch. My możemy Cię nakierować, ale i tak decyzja jest po Twojej stronie.
 
Bardzo przepraszam jeśli kogoś uraziłem.
Masz racje kolego, nie bywam na forach, generalnie to jestem nowicjuszem.
Już edytuje i usuwam niepotrzebny post.
Pozdrawiam
 
Do góry