Wzmacniacz stereo

Kjartan

New member
Witam
Przymierzam się do kupna wzmaczniacza do kolumn Jamo c97 ktory bedzie slużył prawie do kazdego rodzaju muzyki.
Mam tylko możliwość kupić takie wzmaki

PIONEER A30
PIONEER SX20
HARMAN KARDON HK980
HARMAN KARDON HK3770
YAMAHA RN602
YAMAHA RN301
YAMAHA RN402
NAD C316BEE
DENON PMA720B
 

Rafal7

Banned
Aha, szkoda ze X 3200 nie kupiłeś.
W takim układzie odpuść Nada, ponieważ żeby on pracował jako końcówka w kinie i normalnie w stereo to trzeba zwrorki wyciągać i wkładać.
 

krystiano8

New member
Kup wzmacniacz z Ht Bypass, wtedy w kinie odciążysz fronty i będzie równocześnie miał bezproblemową obsługę

Dokładnie. Poszukaj używek z tą funkcją. Ja tak zrobiłem i nie żałuję. Jest duża różnica w Stereo w kinie mniej. Porównaj wyniki pomiarów przy kalibracji z i bez wzmacniacza zasilającego fronty...
 
Zobacz który z nich ma wejście "Main In" to też "Amp In" to pozwoli bez problemu połączyć wzmacniacz z amplitunerem. Przy filmach wzmacniacz będzie pracować jako końcówka mocy i na plus też bo odciążyć amp av może. W stereo wiadomo tylko wzmacniacz.
Z tego co się orientuje i co polecane to A30 fajny jest.
Jeśli zaś chodzi o samo zastosowanie to faktycznie jest różnica w dźwięku bez porównania, bynajmniej ja odczuwam to u siebie na sprzęcie.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Ja nie mam main in i jest to do ogarniecia potencjometr przy oglądaniu filmów idzie na połowę mocy bo tak została zrobiona kalibracja i wszystko jest ok.Zawerzenie wyboru do wzmacniaczy z main in ogranicza wybor ,zresztą Kolega napomknąl co go interesuje ;-). Pzdr
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam
Przymierzam się do kupna wzmaczniacza do kolumn Jamo c97 ktory bedzie slużył prawie do kazdego rodzaju muzyki.
Mam tylko możliwość kupić takie wzmaki

PIONEER A30
PIONEER SX20
HARMAN KARDON HK980
HARMAN KARDON HK3770
YAMAHA RN602
YAMAHA RN301
YAMAHA RN402
NAD C316BEE
DENON PMA720B

Z tej listy moim faworytem byłby Harman 980. Do Twoich kolumn powinien pasować brzmieniem. To równio grające wzmacniacz, lekko ocieplony. Jeśli nie liczysz na efekciarskie brzmienie to powinien się spodobać. Nad to też dobry pomysł, ale lepsze by były wyższe modele 326 lub 356.
 

Kjartan

New member
Z tej listy moim faworytem byłby Harman 980. Do Twoich kolumn powinien pasować brzmieniem. To równio grające wzmacniacz, lekko ocieplony. Jeśli nie liczysz na efekciarskie brzmienie to powinien się spodobać. Nad to też dobry pomysł, ale lepsze by były wyższe modele 326 lub 356.

Paweł majac HK AVR151 trochę mam złe wspomnienia z dzwiękiem Harmana chyba ze 980 to naprawdę inne granie niestety wyższe modela NAD są wyprzedane.Właśnie zorientowałem się że wzmacniacz musi mieć wejscie optyczne bo chcę go podłączyć pod TV więc została by Yamaha rn602 lub ewentualnie zwiększe budżet pod PIONEER A50DA w dobrej cenie mogę dostać również YAMAHA AS1100 lecz niestety nie ma ona wejscia optycznego.
 

Kjartan

New member
Kasy starczy na coś pokroju tego pioneera a50da tylko mam brak możliwości wyboru tam gdzie obecnie mieszkam strasznie mały mam wybór w sklepach tylko typowe masówki internet odpada bo z cłem było by to dla mnie nieopłacalne.
UŻYWKI odpadają
 

krystiano8

New member
Paweł majac HK AVR151 trochę mam złe wspomnienia z dzwiękiem Harmana chyba ze 980 to naprawdę inne granie niestety wyższe modela NAD są wyprzedane.Właśnie zorientowałem się że wzmacniacz musi mieć wejscie optyczne bo chcę go podłączyć pod TV więc została by Yamaha rn602 lub ewentualnie zwiększe budżet pod PIONEER A50DA w dobrej cenie mogę dostać również YAMAHA AS1100 lecz niestety nie ma ona wejscia optycznego.

A twój TV nie ma wyjścia analogowego L R?
 
Do góry