wzmacniacz stereo z wejsciem optycznym

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Witam. Poszukuje wzmacniacza stereo z wej. optycznym zeby moc podlaczyc BR. Dobrze by bylo zeby radzil sobie z kolumnami 4ohmowymi.cena do 2000zl.pozdr
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Za dużego wyboru nie będzie. Kojarzę Marantza PM6005 - nie wiem co prawda czy już jest w sprzedaży. Z amplitunerów stereo Harman Kardon 3490, Onkyo TX-8050. A jakie masz kolumny?
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Qba 200al. Mam jeszcze pytanie. Uzywam obecnie wzmacniacz lampowy i mam wejscia 4 i 8 ohmowe. A jak to jest w tranzystorach? Kazdy wzmacniacz tranzystorowy napedzi kolumny 4 ohmowe?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
miałem okazję słuchać tego wzmacniacza z dedykowanym odtwarzaczem i kolumnami Kef .Dojrzały dokładny dźwięk .Zasilanie oparte jest o dwa transformatory , fajna jest w nim jedna rzecz - ma wbudowany przetwornik C/A na kości Burr-Brown więc przyjmie sygnały cyfrowe ,oprócz wejścia optycznego jest też cyfrowe elektryczne
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ogolnie nigdy muzyki nie podłaczyłbym cyfrowo, ale pewnie jest racja w tym, że zależy jaki BD, bo są sobie nie równe i niektóre nie traktują analoga po macoszemu ;)
 

Niedziu82

New member
Dommino6 ja też mam BD809 i powiem Ci, że CD HD990 zjadł 809-kę na śniadanie;). Obecnie mam wyprowadzone z HD990 XLR-y, ale przecież to też analogii :) I powiem, że jest kolosalna przepaść w jakości dźwięku. Dopiero jak podpiąłem BD809 pod HD990 (wykorzystując jako DAC) jakość 809-ki dopiero się poprawiła. HQ150 masz rację, że BD i DAC wnoszą coś do systemu. Sprawdzone na moim przykładzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry