Wzmacniacz stereo z możliwością otwarzania mp3

turban

New member
Witam, czy istnieje jakiś wzmacniacz stereo sporej mocy ok 90W który ma możliwość odtwarzania mp3 z dysku twardego podpiętego pod usb? Ewentualnie jakiś inne pomysły tego typu. Zależy mi na wygodzie abym mógł to wszystko obsługiwać jednym pilotem. Cena do ok 1500zł. Pozdrawiam!
 

turban

New member
Dzięki Ninja właśnie o coś takiego mi chodziło, tylko wolałbym USB z tyłu. Myślę że może być też osobno wzmacniacz i jakiś odtwarzacz mp3/usb.
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Jeżeli mówisz wzmacniacz stereo, to pewnie chcesz dobrą jakość dźwięku, więc z tego typu sprzętu masz Yamaha A-S500 (85W przy 8 ohm) i do tego kup sobie cokolwiek co ma port USB, czyli od 100 zl pewnie by się coś znalazło.
 

Jok3r

New member
Bez reklam
To niestety żaden wzmacniacz stereo. Jedynie tylko amplitunery kina domowego posiadają taką funkcję.
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Ale on ma sterowanie urządzeniami innych marek, czyli np TV, czy tylko sterowanie komponentami również Advance Acoustics, czyli np. odtwarzaczem CD, tunerem itd, bo nigdzie nie znalazłem takiej informacji, żeby miał coś takiego i wydaje mi się to bardzo dziwne gdyby tak było, no ale mogę czegoś nie wiedzieć, więc jak możesz to podeślij linka, bo sterować "swoimi" komponentami to potrafi bardzo dużo wzmacniaczy. Natomiast pytanie jeszcze co byś chciał sterować kolego turban tym pilotem, bo jak np. mp3 iRivera, Sony (bo na razie piszesz tylko o mp3), czy inną, to raczej odpada, bo oprócz iPoda, to nie wiem, czy się da sterować innymi odtwarzaczami, przynajmniej nie słyszałem o czymś takim.
 
Ostatnia edycja:

turban

New member
Chodzi mi raczej o stacjonarny odtwarzacz mp3 może być to odtwarzacz cd z funkcją odtwarzania mp3 z dysku twardego podłączonego pod usb z tyłu. Myślę, że może być też amplituner taki jak podał blackninja szkoda tylko że niema usb z tyłu. Zależy mi tylko na jednym pilocie dobrym dźwięku i mocy wystarczającej na podłączone normalnych kolumn podłogowych np. jamo.
 
Do góry