Wzmacniacz + Kolumny/podstawki. Kompleksowe rozwiązanie problemu.

MohSETH

New member
Witam serdecznie


Zacznę od sprawy najważniejszej. Mam 2000 zł. Chciałbym kupić za to wzmacniacz plus kolumny. Wybrałem sobie Kodę harmony 2000B Jednak czy nie lepiej będzie kupić większe głośniki? Koda kosztuje 900 zł czyli na wzmacniacz zostaje 1100-1200 zł Z tym, że wzmacniacz wolałbym nowy, a kolumny niekoniecznie (jeśli jakieś używane zagrają lepiej do 1000 zł niż Koda). ImageShack® - Online Photo and Video Hosting W linku jest plan pokoju dziennego z kuchnią część pokoju ma 10 m2 a część kuchni 11 m2. Sprzęt będzie podłączony do TV/PS3 muzyka 70% a film 30%. Miło by było uzyskać od Was odrobinę pomocy.

Black Ninja cudotwórco proszę o jakieś propozycje na PW:)
 

MohSETH

New member
Już Ci mówię. PianoCraft E810:) Z oryginalnymi podstawkami. Choć minimalnie brakowało basu w 15m2 choć teraz pokój mam inny bo własne mieszkanie:)
 

grzeseik

New member
a masz jeszcze tego pianocrafta? gdyby do niego dodac skuteczne kolumny to za 2000 wieksza poprawe ciezko bedzie uzyskac.

ps. uwazam ze lepiej jest kupic uzywany wzmacniacz, a nowe kolumny - latwiej uszkodzic glosnik niz amp.,, to samo ze zuzywaniem sie.
 

MohSETH

New member
Mogę zamienić priorytety kupić droższy wzmak a używane kolumny tylko nie wiem co jest bezpieczniejsze... BN a masz Kodę Harmony 2000B?
 

MohSETH

New member
Jak wyciągnąłem Kody z pudła to szczena mi opadła i do dziś nie mogę jej podnieść z podłogi:) Od Dziś Chińszczyzna Nie będzie mi się kojarzyć z tandetą,

Kolumny wyglądają jakby kosztowały 5k zł. Monitor audio za 2k może się do nich schować podobnie PianoCraft. Jak rozkręciłem Jeden głośnik to ujrzałem Wielki zwój miedzianego kabla. Tak doskonale wykonanej zwrotnicy nie wiedziałem.

Stolarką nie mógłby się powstydzić najdroższy producent kolumn.

Pozdro
 
Do góry