Wzmacniacz do taga platinum v2 f100

bartfine

Member
Witam,dzisiaj sprzedałem swojego denona 1910:grin: chciałbym tym samym prosić o pomoc w wyborze wzmacniacza do około 1500-2000zł max. W innym wątku już troszkę pisaliśmy na mój temat ale postanowiłem założyć nowy temat tutaj gdzie jego miejsce.Byłem dzisiaj nawet w salonie studio hi-fi bielsko biała porozmawiałem widać ze mają wiedze ale są za tym abym te kolumny do nich przywiózł i posłuchał(oni tag nie mają wogule ) tylko dla mnie to troszkę problem bo trzeb by wziąć wolne z pracy i troszkę poganiac z kolumnami z drugiego pietra i z powrotem:roll: uff już mi się nie chce:D, troszkę popytał jak kolumny stoja i doszedł do wniosku ze przy moim ustawieniu mogą dalej buczeć a nie grac ale na pewno się poprawi bo nie zna takiego przypadku aby się po zmianie z ampli na wzmak nie poprawiło moje oczy skierowane są w tej chwili na nada 326 którego maja i oceniają w sposób,ze w tej cenie(1890zł) wybitnych urządzeń nie ma ale ten nad jest solidny i ma bardzo dobry prąd cokolwiek by to znaczyło:D ogólnie maja bardzo duży wybór ciekaw jestem waszej opinii a sam się ciesze ze NADszedł moment TEN moment.:eek:k:
 

collider

New member
Bez reklam
Maja racje, ze najlepiej posluchac wzmaka na twoich glosnikach i maja racje, ze ten NAD jak na swoj budzet jest dobrze grajacym klockiem.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
To może wypożycz ten wzmacniacz do domu? Jeśli lubisz mocne granie z dobrym basem to Nad będzie odpowiedni. Dla porównania możesz odsłuchać np. Xindak-a A06, Advance Acoustic X-i60/90.
 

bartfine

Member
bas,było tak ze buczal i przy głośniejszy graniu bardziej męczył niż cieszył nie był zwarty tylko rozlazly i strasznie się to nioslo po pokoju pokój 20m.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Tak czasem grają Tagi i w połęczeniu z dziwnym pomieszczeniem może być jeszcze gorzej.

Ja bym serwował jaśniejsze klocki z dobra kontrola basu. CA, Yamaha....
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeśli masz problem z basem to może faktycznie lepiej pomyśleć o wzmacniaczu z szybszym i lepiej kontrolowanym basem. CA do takich należy.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Myślę że Tagi mają w "Klimczoku" w Top Audio (ja tam kupiłem). Tylko nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie wygrzane kolumny grają całkiem inaczej, niż "surowe" z kartonu, więc myślę że dobrze koledzy doradzają, abyś wtargał tam swoje. Co do basu to w moim przypadku jest go aż za dużo :) i boję się tylko o sąsiadów. Bardzo dużo zależy od ustawienia kolumn i nagrań. Tagi grają bez żadnych dodatków od siebie. Przynajmniej tak jest u mnie.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
znajomy posiada tagi i tez ma problem z basem ciężkie są do ustawienia pod kątem basu. Próbował wszystkiego i doszedł do wniosku, że trzeba zmienić kolumny bo nic nie wskóra
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A spróbuj zanim je opchniesz podpiąć jakiś wzmak stereo. Może ten Denon jest za słaby do poprawnego wysterowania tych kolumn? Chociaż powinno teoretycznie być ok. Na 20mkw to nie wiem czy F80 by nie wystarczyły, skoro F60 kupuje się tak na ok. 16mkw?
 
Do góry