Wywala internet - LG LM670s

roon

New member
Witam Wszystkich Forumowiczów
LG LM670s

Mam problem z internetem od jakiegoś czasu kiedy chcę włączyć na youtube jakiś film to mnie wywala i wyskakuje hasło " Brak pamięci. przeglądarka internetowa została zamknięta. Czy chcesz zrestartować?
Kiedy przyciskam tak to przechodzi do internetu tam w opcjach pokasuję przeglądane strony i po odpaleniu kilku stron znowu to samo, nie wiem jak mam to zrestartować żeby chodziło jak dawniej, mieliście już coś takiego, potrzebuję youtube bo włączam dziecku bajki, a teraz się nie da :-(
 

Krzysiek1024

New member
A nie chodziłeś po jakiś niebezpiecznych stronach? W LG LM670s powinno pomóc wyczyszczenie pamięci przeglądarki. Po jakim czasie Ci się tak zrobiło? Z LG LM670s jeszcze nie jest tak źle, niektóre smarty to potrafią w 30 minut zapchać pamięć.
 

Krk

New member
Wygląda, że problem jest większy. U mnie dzieje się tak samo w LM620s.
Kilka osób pisze o tym samym na forum.
Zgłaszał to ktoś do serwisu LG?
 

jarotutak

New member
Mam to samo,serwis wymienił płytę,moduł wifi i bluetooth i też wywala po kilku minutach nowy soft też nie pomógł,wzięli tv do siebie na testy i twierdzą że jest ok,a u mnie zamienny tv model lg la działał na tej samej sieci i teraz problem bo serwis się wypina i nie chce wymienić mojego bo u nich działa.Czy ktoś miał podobny problem z serwisem.
 
Do góry