Wystawowy Sony 46HX800

skalim1

New member
Witam, zakupiłem dziś tv jak w tytule w jednym z elektronicznych supermarketów. Była to ostatnia sztuka i ściągali tv z wystawki. Po przywiezieniu do domu sprawdziłem że tv ma 1279h przebiegu i 135 włączeń. Wydałem nie małą kasę jak dla mnie i chciałem tv nowy a nie używany. prawie 1300h to lekka przesada. Czy mogę ubiegać się o wymianę tv na nowy?
Poza tym nikt w sklepie nie uprzedził mnie że żeby oglądać 3D muszę kupić dodatkowo nadajnik :evil:
 

ernet

Active member
Bez reklam
Czy wiedziałeś,że to TV z wystawy ? Z wypowiedzi wynika,że tak. I jesli tak,to -sorry-ale warunki zakupu znałeś, więc mogą odmówić zwrotu.
 

skalim1

New member
Co na to federacja praw konsumenta - skoro wiedziałem że tv jest wystawowy tzn używany nie mam co się sprzeciwiać. Wiedziałem że jest używany ale nie aż w takim stopniu. Gdy poszedłem z tym problemem do sklepu dali mi nadajnik 3D w prezencie. Jaka jest żywotność telewizorów LED bravia?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
cos bedzie 100000 h więc to co juz ten Twój się nagrał to pikuś, Pan pikuś. A oni jednak czuli blusa skoro dali nadajnik za free hehe
 

Santos

New member
Witam, zakupiłem dziś tv jak w tytule w jednym z elektronicznych supermarketów. Była to ostatnia sztuka i ściągali tv z wystawki. Po przywiezieniu do domu sprawdziłem że tv ma 1279h przebiegu i 135 włączeń. Wydałem nie małą kasę jak dla mnie i chciałem tv nowy a nie używany. prawie 1300h to lekka przesada. Czy mogę ubiegać się o wymianę tv na nowy?
Poza tym nikt w sklepie nie uprzedził mnie że żeby oglądać 3D muszę kupić dodatkowo nadajnik :evil:

Jak to sprawdziłeś?
 
Do góry