WYPRZEDAŻ W SATURNIE!!!!

efilo

New member
Chciałam donieść wszystkim że w sklepach Satrurn WSZYSTKIE modele TV (obojętne CRT LCD czy plazma) są sprzedawane bez VATu. Promocja trwa do poniedziałku.
Takich cen nie widziałam nawet w prywatnym imporcie. Mój upatrzony Samsung LE32M61B był w cenie 6100. Niestety ktoś mi go sprzątnął sprzed nosa. :evil:
 

krytyk

New member
..tylko uważajcie, bo większość wyprzedażowego to towar po zwrotach i naprawach, odświeżane, ale byle dali gwarancje
 

grygiel

New member
daj spokój tego samsunga normalnie można kupić za 6400zł , więc napewno nie jest to 22% mniej , no chyba że liczą od ceny producenta, zwykła ściema.
 

krytyk

New member
masz w pelni racje grygiel,
jak widac marketing i reklama dziala
porownujac ceny wyprzedazy w marketach, trzeba by napisac ze w sklepach netowych wyprzedaz obowiazuje caly czas :)
 

efilo

New member
Grygiel: Daj mi adres gdzie mogę to kupić za 6400. Na pewno się mi przyda. Bo pytam się od jakiegoś czasu na forum o to i nikt nie wie. Super że się znalazłeś. Co prawda to trzy stówki więcej ale taniej niż gdziekolwiek indziej. Czekam na info.

Liczą od cen które na codzień mają w sklepie. A wyprzedają wszystko co mają na sklepie (również lodówki, pralki, mikrofalówki itd). Nie wiem skąd tak ogromny sklep wziąłby tysiące produktów po zwrotach i to po pięćdziesiąt sztuk z danego modelu. Sugerujesz krytyku, że produkty w Saturnie czy w Media Markt nie są nowe?

Gratuluje sceptycyzmu. Ja tylko podzieliłam się informacją, która może się coponiektórym przydać.
 

krytyk

New member
nie sugeruja ze nie sa nowe, tylko znam b.dorze rynek i metody wyprzedazy, masa bilbordów na ulicach, a w sumie po kilka sztuk danego produktu do wyprzedazy na market, nie uszukujmy sie, sa to w zdecydowanej wiekszosc zalegajace na polkach, zwroty i po naprawach, oczywiscie sprzedawane w wiekszosci jako nowki, a ta wyprzedza odmije sie potem na wyzszych cenach produktow nastajacych, jest to normalne, budzet musi sie zamknac
oczywiscie oby sie komus udalo kupic dobry produkt, ale radze byc daleko od churaoptymizmu
 

Piopio

New member
byłem w Saturnie.
ceny faktycznie niższe o 22%
sprawdzałem ilość dostępnych sztuk i mają najczęściej po 2-3
ceny po rabacie są niższe niż najniższe na rynku
najbardziej mnie ubawiło że ceny magicznie wzrosły od piątku :D
zastanawiałem się nad LG 32LX2 za 5300 zł - niestety porównałem wielkość ekranu 32 i 37 i zrezygnowałem - jakoś różnica pomiędzy 37 a plazmą 42 tak nie boli jak różnica pomiędzy 32 a 37
jutro pojadę potestować BENQ DV3750 w hurtowni - o ile jeszcze będzie.
niestety sprzętu do testów nie mam najlepszego bo tylko KISS DP-500
 

janunio

New member
Bez reklam
a ja se go kupiołem

Ale oni tam prawie wszysko sprzedali tydzień temu.
Samsung 40M61 kosztował 11 040 zł i w jeden dzień sprzedali wszystkie 10 szt.
 

efilo

New member
grygiel napisał:
Proszę bardzo http://www.maximedia.pl/?c=telewizory_lcd&p=samsung_le_32m61b
cena 6488 do negocjacji , zwykle urywają 50-100zł , sklep sprawdzony , kupowałem tam jakieś dwa lata temu kamere.
Pozdrawiam

To nie to samo co 6100 na miejscu w sklepie w "realu". Po pierwsze nawet jakby mi coś ucięli z tej ceny to i tak będę musiała zapłacić za transport. Po drugie jeśli tylko coś będzie nie w porządku to będę musiała za transport płacić po raz kolejny zamiast zanieść "za miedzę". O ile będzie do kogo wysłać.

A poza tym 300 zł piechotą nie chodzi. Jak dla Was to żadne pieniądze to chętnie podam numer konta :lol:
 

efilo

New member
janunio napisał:
Ale oni tam prawie wszysko sprzedali tydzień temu.
Samsung 40M61 kosztował 11 040 zł i w jeden dzień sprzedali wszystkie 10 szt.

W Katowicach go widziałam w sobotę. Stał sobie spokojnie. Dla mnie jednak to za duże pieniądze. Poza tym ta przekątna z mojego punktu widzenia jest zbedna :)

Dlaczego jakiś beszczelny typ wykupił mój model zanim tam dojechałam... :cry:
 

grygiel

New member
efilo napisał:
grygiel napisał:
Proszę bardzo http://www.maximedia.pl/?c=telewizory_lcd&p=samsung_le_32m61b
cena 6488 do negocjacji , zwykle urywają 50-100zł , sklep sprawdzony , kupowałem tam jakieś dwa lata temu kamere.
Pozdrawiam

To nie to samo co 6100 na miejscu w sklepie w "realu". Po pierwsze nawet jakby mi coś ucięli z tej ceny to i tak będę musiała zapłacić za transport. Po drugie jeśli tylko coś będzie nie w porządku to będę musiała za transport płacić po raz kolejny zamiast zanieść "za miedzę". O ile będzie do kogo wysłać.

A poza tym 300 zł piechotą nie chodzi. Jak dla Was to żadne pieniądze to chętnie podam numer konta :lol:

Po pierwsze to powiedz mi jeżeli tv ci się zepsuje to od kiedy oddaje się go do sklepu? pierwsze słysze ,wiadomą sprawą jest że zanosisz go do serwisu autoryzowanego a nie do sklepu, jeżeli by tak było to ja dziękuję bo poza molochami jak mm czy saturn u mnie w mieście mało który sklep rtv wytrzymuje dwa lata . Po drugie nikt nie powiedział że 300zł to mało tylko że rabat -22% to zwykła ściema , bo patrząc z ich punktu widzenia sklepy internetowe na okrągło mają promocje w wysokości około 20% . Zgadzam się z tym że nie ma to jak kupić u siebie na miejscu w tradycyjnym sklepie, jeżeli jeszcze jest taniej niż w sklepie online to nic tylko brać.Pozdrawiam
 

efilo

New member
Nie chcę już ciągnąć tematu, zwłaszcza że tak naprawdę się zgadzamy w większości kwestii.

Co do lecenia do sklepu jak się zepsuje - nie mówiłam o realizacji gwarancji, ale o sprawdzeniu sprzętu po zakupie. Wtedy oddajesz do sklepu, a nie do serwisu. I jeżeli będzie to sklep internetowy, to nie dość że musisz wysłać na własny koszt to jeszcze nie wiadomo czy kiedykolwiek zobaczysz sprzęt lub pieniądze. Oczywiście zakładam, że renomowany sklep on-line nie będzie robił takich zwodów. Nie mniej jednak pewny lęk zostaje...
 

czart

New member
Gadajcie co chcecie, ale w porównaniu z innymi sklepami (nie internetowymi) to w Saturnie (Arkadia) jest tanio. Panasonic 32LX60P za 4097, w sklepie dla idiotów, Euro RTV po 4999.
Mój kolega kupił tydzień temu LG 32 LX 2 w EURO AGD z 6200 !!!!!!!!
Ten sam model w SATURNIE dzisiaj widziałem za 4097 !!!!!!!! różnica ponad 2100 !!!!
 
Ostatnia edycja:

gad7

New member
Efilo ja w maximedia jeszcze w lutym miałem chęć zakupić 32m61 i po krótkich targach stanęło na 6040 zł z darmową dostawa czas realizacji 5 dni roboczych! Czyli te ceny to żadna rewelka nawet gdzieś go widziałem już za 5860 zł, jak tylko odnajdę dam ci znać.
 

PAZ

New member
Efilo proszę bardzo kliknij tutaj . To tak na szybko znalazłem.

A tu masz za 5399 klik .

Saturn jak zwykle ściemnia.
 
Ostatnia edycja:

gad7

New member
W video10 odbiór nawet osobisty ale za 5500 i pewnie do negocjacji masz w rtvcentrum, max24, dvtech, a najlepiej użyj ceneo.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Wg mnie ceneo to nie dokońca obiektywna wyszukiwarka, poniważ za bycie wyszukanym, należy płacić twórcom, inne wyszukiwarki to kupujemy.pl skapiec.pl eeeby.pl

pozdr

P.S. może ktoś w przypływie weny jakiś temat o wyszukiwarkach stworzy :).
 

gad7

New member
Nie no racja ar2 tylko chodziło mi o to oby skorzystać z wyszukiwarki nie do końca się jasno wyraziłem.
 
Do góry