"Wypasione" Mistsubishi

tusset

Newsmann początkujący.
001_mitsubishidlp3d.jpg


Mitsubishi zapowiada wprowadzenie nowej linii telewizorów 3D DLP HDTV. Oferta jest bardzo interesująca i może sporo "namieszac" na rynku. Wszystkie modele mają wbudowane po aż 16 głośników, co zapewnia 5.1-kanałowy dźwięk przestrzenny Dolby Digital. Ponadto wyposażone są w trzy gniazda HDMI, 2 wejścia kompozytowe wideo i procesor MDEA 6-Color oraz są zgodne z HDMI-PC. Telewizory zagwarantują również dostęp do wybranych stron internetowych. Firma przewiduje produkcję telewizorów w czterech rozmiarach - 60'', 65'', 73'' i 82''.
Ceny, w zależności od serii i rozmiaru wahają się między 1200 USD, a 4500 USD.

źródło: i4u.com
 
Ostatnia edycja:

piotr10

New member
Bez reklam
Ja się chyba załamie:(
Mi osobiście zależy na dużej przekątnej ( do tv mam 6 metrów i moje 50 cali znikło w tej przestrzeni ) a wydanie 10 - 15 tys na jakąś plazme lub lcd mi się nie uśmiecha.

Napisz dlaczego nie? Przewidują małe zapotrzebowanie w Polsce?
Jak tak to chyba się mylą ( pamiętam jak na forum pare lat temu pisałeś jak schodziły jvc tylnoprojektowce, że Europa nie nadążała zamawiać i było to coś ok. 70" )
 

piotr10

New member
Bez reklam
bardzo szkoda, ale mam nadzieje, że ktoś zmądrzeje i zadziała w tym temacie:)
Mogę się założyć, że zarobiłby niezłą kaskę:)
Nie żebym wjeżdżał komuś na ambicje:)
 

apollo

New member
bardzo szkoda, ale mam nadzieje, że ktoś zmądrzeje i zadziała w tym temacie:)
Mogę się założyć, że zarobiłby niezłą kaskę:)
Nie żebym wjeżdżał komuś na ambicje:)

jasne, +500zl marży i schodziłyby w tej cenie jak ciepłe bułeczki, zeszłoby minimum 10.000 x 500zl = 5mln :twisted:
 

pejotpe

New member
Bez reklam
jasne, +500zl marży i schodziłyby w tej cenie jak ciepłe bułeczki, zeszłoby minimum 10.000 x 500zl = 5mln :twisted:
Nie chcę nic mówić, ale marża w detalu to raczej 20-30%. A bez wsparcia producenta (gwarancja!) nie jest wcale tak różowo (mali importerzy zwykle dają gwarancję producenta, ale realizowaną poza granicami Polski)...
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
na razie dostepny jedynie "po drugiej stronie antlantyku" - jesli wejdzie na rynek w UK w relacji 1$=1£ to nie ma problemu ! :-D kurier moze podstawic ci pod drzwi....nawet za 11 tys. :-D
 
Do góry