Wypalona plazma!!!

gad7

New member
Ten post zalozylem aby wpisywali sie ci ktorym wypalila sie plazma. W jakich okolicznosciach, jaki model, aby byl poglad dla innych w jednym miejscu.
 

koti

New member
gad7 napisał:
Ciekawostka! Tyle szumu o wypaleniu i blaganiach o pomoc a nikt sie nie wpisuje? Ciekawe.

Jak ktos przez 2 tygodnie w sklepie puszcza po 15 godzin na dobe statyczne loga to nawet jest szansa ze CRT sie wypali. A apropo tego ze sprzet jest dla ludzi a nie odwrotnie to odkad bylem dzieckiem zawsze draznili mnie ludzie ktorzy nie mają poszanowania dla technologii. Pozniej jak juz podroslem to powstalo slowo slicznie określające takich ludzi a mianowicie "Lamer" Takze czekamy na wpisy ;)
 

sewan

New member
Mojemu znajomemu niedawno wypaliła się plazma.

Co prawda, razem z nią wypaliło się kilka innych rzeczy, ale straż szybko przyjechała i na szczęście uratowała drugą połowę domu.

Powód wypalenia plazmy - najprawdopodobniej wygotowanie się wody w czajniku.
 

Polosss

New member
pytanie

Mam pytanie: Jak wygladaja wypalone piksele?? po czym to poznac?? w mojej plazmie mam takie jasne pasy widoczne tylko na ciemnum tle i na nich odbija sie to co bylo przed chwila, po czym zanika i zostaja te pasy, jest tak na polowie ekranu. TV mam od trzech miechow i nie wyswietlalem zadnych statycznych obrazow
 

koti

New member
gad7 napisał:
Czekamy na wpisy. A tak na marginesie to ona je dla nas a nie my dla niej!

To moze coś z życia wziętego:
Moj znajomy kupil sobie Alfe 159. Po tygodniu pojechał nią ze znajomymi do Niemiec na Jesieni. Lecieli obciążonym samochodem po autostradach cały czas ponad 220km/h. Tankowanie co pol godziny i znowu pedał w podłoge. Nawet nie dojechali do Hamburga bo zatarli silnik. Alfa była nowiutka, śliczna, miała P4 w każdym kole i wyglądała tak żeby ją tylko schrupać. Była dla niego a nie on dla niej więc go zostawiła przed Hamburgiem.
 

ANDREW

New member
koti napisał:
To moze coś z życia wziętego:
Moj znajomy kupil sobie Alfe 159. Po tygodniu pojechał nią ze znajomymi do Niemiec na Jesieni. Lecieli obciążonym samochodem po autostradach cały czas ponad 220km/h. Tankowanie co pol godziny i znowu pedał w podłoge. Nawet nie dojechali do Hamburga bo zatarli silnik. Alfa była nowiutka, śliczna, miała P4 w każdym kole i wyglądała tak żeby ją tylko schrupać. Była dla niego a nie on dla niej więc go zostawiła przed Hamburgiem.

dobry przykład Jakby tej alfy nie dotykali, nie jezdzili to by ze sto lat pochodziła ;)
A morał z tego taki nie kupować włoskich plazm :)
 

gad7

New member
Sluchajcie a wy czytac nie umiecie!!!! Ten post zostal zalozony po to aby obalic mit o wypalaniu plazm jak tylko sie ja wlaczy i ma na celu wylonienie tandety na rynku a taki ANDREW, KOTI, SEWAN tylko zasmiecaja ten post idzcie sobie na jakies inne forum, lub spotkajcie i popieprzcie sobie o glupotach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ANDREW

New member
gad7 napisał:
Sluchajcie a wy czytac nie umiecie!!!! Ten post zostal zalozony po to aby obalic mit o wypalaniu plazm jak tylko sie ja wlaczy i ma na celu wylonienie tandety na rynku a taki ANDREW, KOTI, SEWAN tylko zasmiecaja ten post idzcie sobie na jakies inne forum, lub spotkajcie i popieprzcie sobie o glupotach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zapomniales dotac Ricardogo, Polosssa i Mozeja teraz masz wszystkich, ktorzy raczyli cokolwiek tu napisac zawsze mozesz sam sobie pisac w swoim wlasnym watku

 

gad7

New member
Wlasnie maly czlowieczku po zasmieceniu nikt tu przez ciebie nie zajrzy a cel bul jak najbardziej szlachetny.
 

ANDREW

New member
gad7 napisał:
Wlasnie maly czlowieczku po zasmieceniu nikt tu przez ciebie nie zajrzy a cel bul jak najbardziej szlachetny.

Chyba ani razu cie nie wyzwalem co? czy moze mi przypomnisz? wiec dlaczego nazywasz mnie malym czlowieczkiem? Bo zrobilem porównanie, ze jak ktos nie bedzie jezdzil samochodem to pochodzi sto lat, podobnie jak nie wlaczysz plazmy to sie nie wypali?
Oczekiwales w tym poscie wpisow w stylu" wypalona plazma lg model 1500 190 prawy gorny róg znaczek tvn itp"- to napisz zeby tylko wpisywac nazwy wypalonej plazmy z uwagami ale zero komentarzy!!!!!

Cel moze byl i szlachetny ale chyba tylko w twojej duzej glowce
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Spokojnie. Gad7 wydaje mi się, że osiągnąłeś w 100% cel ponieważ wątek o niewypalonych plazmach jest coraz większy, a tutaj spokój, to właśnie dowód na to, że trzeba dobrze się postarać aby wypalić plazmę.

pzdr
 

ANDREW

New member
gad7 napisał:
ANDREW przyrownam cie jak to w jednej znakomitej polskiej komedii leb jak sklep a w nim same puste polki!

chcialem ci cos dopiec ale tak sobie mysle, ze poprostu nie warto tak nisko upadac dzieciak z ciebie i tyle w tym temacie zaloz nowy tworczy watek...
 

koti

New member
Ojej nie klucic sie...przez chwilke bylo juz tak wesolo z tymi wloskimi plazmami z delikatną psychiką :) Trzeba tutaj tez nadmienic iz Afla Romeo jest w jednym koncernie z Fiatem wiec moja analogia moze byc troche malo przekonująca...chciaz Ferrari i Aston Martin podobno psują sie tez co chwila ;)
Ale dobrze...juz dosyc tych analogii bo niektorzy nie łykają tego i wydaje im sie ze zasmiecam wątek. Wiec teraz "na temat"
Moj Panasonic 42PWD8 ktory bedzie wisial w domku za jakies 2 tygodnie nie wypali sie bo bede o niego dbał. Przez pierwsze 300 godzin bede trzymał kontrast i brightness na mniej niz 50% i unikał trzymania dlugo jasnych, statycznych obrazów. Fajne jest to że bede mial do dyspozycji screen saver wiec nawet jak zostawie DVD na pauzie albo zostawie TVP1 i wyjde z domu na 5 godzin to nic sie nie stanie. Po około 1000 godzin bede mogl z nim robic juz co chcę. Dla niektorych napewno jest to zenujące ze trzeba docirac plazme, dla mnie jednak bedzie to czystą przyjemnością :)
 

gad7

New member
Fajnie tylko przejzyjcie starsze posty o wypaleniach! A tu nagle nikt sie nie wpisuje, a wiec co? Po jakims czasie chcialem udowodnic iz straszenie wypalaniem to mit! lub mitomania niektorych.
 
Do góry