Wyniki konkursu na 100 lecie Sharpa.??

Status
Zamknięty.

Znakowy

New member
Gratuluję zwycięzcom.
Szkoda tylko, że główny zainteresowany czyli Sharp nie wykorzysta zwycięskiego projektu. Może przy obchodach 101 rocznicy się to uda.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeszcze nie wszyscy przesłali adresy do wysyłki :

2.Gie
3.Karbon1
=============
pozostałe miejsca :
Jarjar82
K nemo
Receptura
 

Gie

Member
Bez reklam
Właśnie dotarła do mnie nagroda za 2 miejsce - kino domowe Sharp HT-CN400DVH, model z 2004 :D :D :D Dzisiaj raczej mało przydatne, jedyne wejście audio jakie posiada to dwa chinche stereo :D Spodziewałem się czegoś z magazynów z 2011, no może 2010 ale nie taki zabytek. Odechciewa się pisać na takim forum. Najpierw wyniki odwlekane miesiącami a później takie nagrody. Skrobnę jeszcze gratulacje do Sharpa za poczucie humoru w przyznawaniu nagród na 100-lecie firmy. :D Mam pewne przypuszczenia że ta nagroda to nawiązanie do mojego konkursowego pomysłu nr. 2 :D
http://www.hdtv.com.pl/forum/801088-post11.html
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokladnie to samo mialem napisac. Ludzie ciesza sie jak dostana plyte CD a tu sprzet (calkowicie za darmo) ktory moze sprawic radosc i jeszcze zle.
Ja bym sie szczerze cieszyl.
 

Gie

Member
Bez reklam
Nagrodę zawsze możesz przekazać do Domu Dziecka.
Tam zawsze przyjmą ją z radością.
Gdybym wiedział wcześniej jaki to model (nawet o to zapytałem podając adres), dokładnie tak bym zrobił a nie wyczekiwał czy łaskawie pan kurier zawita czy może zaproponuje podjechanie do sąsiedniej wsi bo akurat tam jest mu po drodze.
 
Ostatnia edycja:

jarjar82

New member
:D :D :D Szczerze, to kiedy Kiki raczył napisać co jest nagrodą za 1sze miejsce, ubawiłem się do łez. Być może naiwny byłem spodziewając się, że co jak co, ale SHARP za konkurs na 100 lecie marki zafunduje tv na miarę tak szacownej rocznicy...
Gdyby nie te 4 miesiące oczekiwania na wyniki...gdyby nie WAŁ z przyznawaniem jakiś pkt, to sprawa samych nagród byłaby nieistotna wg zasady "DAROWANEMU KONIOWI ...." a tak opinia poszła w świat :D :D
 

witusb24

New member
:D :D :D Szczerze, to kiedy Kiki raczył napisać co jest nagrodą za 1sze miejsce, ubawiłem się do łez. Być może naiwny byłem spodziewając się, że co jak co, ale SHARP za konkurs na 100 lecie marki zafunduje tv na miarę tak szacownej rocznicy...
Gdyby nie te 4 miesiące oczekiwania na wyniki...gdyby nie WAŁ z przyznawaniem jakiś pkt, to sprawa samych nagród byłaby nieistotna wg zasady "DAROWANEMU KONIOWI ...." a tak opinia poszła w świat :D :D

Właśnie dotarła do mnie nagroda za 2 miejsce - kino domowe Sharp HT-CN400DVH, model z 2004 :D :D :D Dzisiaj raczej mało przydatne, jedyne wejście audio jakie posiada to dwa chinche stereo :D Spodziewałem się czegoś z magazynów z 2011, no może 2010 ale nie taki zabytek. Odechciewa się pisać na takim forum. Najpierw wyniki odwlekane miesiącami a później takie nagrody. Skrobnę jeszcze gratulacje do Sharpa za poczucie humoru w przyznawaniu nagród na 100-lecie firmy. :D Mam pewne przypuszczenia że ta nagroda to nawiązanie do mojego konkursowego pomysłu nr. 2 :D
http://www.hdtv.com.pl/forum/801088-post11.html

Za poważnie sobie ten konkurs do serca wzięliście,przecież to tylko zabawa.Tym bardziej że konkurs był darmowy a udział w nim nas nic nie kosztował.Opinia?Korzystam i uczestniczę w życiu rożnych forum i pierwszy raz spotykam się z konkursami dla uczestników.Ja zastanawiam się czy Sharp rzeczywiście ufundował te nagrody?Bo wg mnie Kiki sam je wyłożył(ufundował ze swej kieszeni)
 
Status
Zamknięty.
Do góry