wymiania LCD na plazmę ?

paniczklos

New member
Witam,
mam krótką sprawę,

posiadam LG 42LW5500, mam okazję wymienić go na Panasonica P42GT30, bądź Philipsa 42PFL4007H.

Telewizora głównie używam do grania na PS3 i oglądania filmów z USB.
Główną rzeczą irytującą mnie w LG jest straszliwa skokowość obrazu przy poziomych ruchach (co jest negatywnie oceniane w recenzjach - a doczytałem dopiero po zakupie ;/ ).
 

paniczklos

New member
dobra to jeszcze jedno pytanie GT30 vs G30 , bo tu jeszcze mam dylemat - różnica w cenie 500 pln czyli ponad 20% ;/
na 3D w ogole mi nie zalezy :)
 

ranczo

New member
Bez reklam
GT30 to tylko 3D
Mimo że nie korzystam z 3D to wybrał bym TV z tą technologią a to dlatego że filmy 3D możesz oglądać jako 2D. ;-)
 
Ostatnia edycja:

paniczklos

New member
To zdecydowanie na Panasonica.

jak kiedyś napisałeś :

"Są ludzie którzy widzą migotanie plazmy i jeśli należysz do nich to sobie odpuść bo się nie przyzwyczaisz. Jeśli chcesz podpowiedzi - musisz podać jakie masz warunki w mieszkaniu ?"

Czyli jeśli pójdę do sklepu i spojrzę na dowolną plazmę to jeśli jestem na to wrażliwy, będę widział migotanie ? (Problem jest taki, że GT30 jest do sprowadzenie więc nie mogę go na żywca oglądnąć ;/)

Problem numer dwa jest taki, że przy LCD ja widzę przeskoki grafiki, moja siostra także je widzi, ale jej chłopak już nie :) wnioskuję z tego (może i błędnie), że migotanie będę widział.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tylko niewielki procent to widzi. Z tych co podałeś zdecydowanie Panasonic.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To tak wyglada jakbys mial zalaczone 3D. Nie, nie wszystkie plazmy tak maja, powinna byc zyleta.
 

paniczklos

New member
To tak wyglada jakbys mial zalaczone 3D. Nie, nie wszystkie plazmy tak maja, powinna byc zyleta.

armanig, ale masz podpiętą konsolę czy mówisz to na podstawie innych źródeł sygnału ?

Bo im bardziej się zagłębiam w sprawę, wychodzi na to że ten efekt występuje w plazamach i jest bardziej widoczny niż w LCD.
 
Do góry