Wymiana Zestawu Audio na soundbar do 1000 zł

Matt_at

New member
Witajcie, w chwili obecnej posiadam
Ferguson av770
Głośniki KODA - 2 frontowe i centralny
Aktywny SUB Magnat - 22'

Sprzęt zaskakująco dobrze gra ( pokój 20 m2 ).
Sub młóci pięknie jest tylko jedna wada.... Głośniki zajmują sporo miejsca ( tylnych nawet nie podpinam bo nie ma już gdzie). Amplituner ma podświetlany przycisk ON/OFF co skutecznie przyciąga 3 dzieci. Obecnie sprzęt jest wyłączony z proądu bo dzieciaki jak tylko widzą że świeci to mają zabawe. Jak już włącze jakąś muze to albo ich nie może być w domu albo po cichu.
Stąd zdałem sobie sprawę że taki sprzęt jest ok ale jak dzieciaki dorosną a póki co sprzedam to i kupie soundbara.

Do wydania około 1000 zł. Chciałbym żeby soundbar był w zestawie z subwooferem (najlepiej bezprzewodowym) oraz żeby po włączeniu tv sam się włączy a po wyłączeniu sam się wyłączył.

TV jaki posiadam to Sony Bravia KDL-50w829B

Co polecacie ?? narazie obrałem 2 typy Sony HT-RT 3 oraz jbl sb250 . Obydwa przekraczją budżet 1000 ale czasem warto dołożyć 100 czy 200....
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jak to czytałem od razu do głowy mi wpadł SB250 od JBLa. Z tańszych modeli masz jeszcze JBL SB150.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Wygląda dobrze.. ale czy słuchałeś jak takie urządzonko gra? Wspomniałeś że masz teraz kino i powinieneś się przygotować na ; inny dzwięk ; więc warto się pofatygować i posłuchać na żywo.
 

weeman

New member
Jak dolozysz 100 zl albo 200 zl to nie bedzie roznicy:) idz i posluchaj jak inni radza. Jak przesiadasz sie z glosnikow na soundbar to bedzie dla Ciebie szok. Moze cos za 2.5 tys zagra troch gorzej od Twojego sprzetu ale musisz sie z tym liczyc, posluchac, ocenic sam.
 
Do góry