Wymiana Yamaha NS-777 na Monitor Audio Rx2 lub...?

Borixon

Active member
Bez reklam
witam, planuje sprzedac fronty i kupic najprawdopodobniej jakies momitory... MA rx2 to narazie moj nr 1 myslalem rowniez o czyms z Focala... ktos podpowie cos ciekawego ???
te kolumny sa chyba za duze do mojego pokoju i ciezko je wysterowac... najlepiej byloby kupic monitory zmprzednim bass reflexem ale z tylu tez chyba dam rade, moj prawy front stoi wmrogumi bass reflex u dolu zmtylu nie jest tu korzystny... biore pod uwage uzywki jak najbardziej i chcialbym wydac po sprzedazy moich jakies 2000zl... czy to ma sens ???
 

Henry

Active member
Bez reklam
Myślę, że Arie poniżej 3K byłyby do wzięcia, warto posłuchać, może się spodobają i stwierdzisz, że warto dopłacić ;)
Dla mnie na chwilę obecną jest to nr 1 pod względem brzmienia i wykonania, na żywo robią wrażenie..
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
RX2 to też fajne kolumny. Grające żywiołowo, basu nie brakuje i maja dość wyraźne wysokie. Z Harmanem powinno Ci to dobrze zagrać. Dodatkowo wykonanie pierwsza klasa.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Posłuchaj nowe studio, ja słuchałem 270, 280- tek i jak na mój gust bardzo fajne do takiej muzy, dynamika, bas, wszystko na miejscu, jeśli monitory z tej serii mają taki sam charakter, to mogą ci przypaść do gustu.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Posłuchaj nowe studio, ja słuchałem 270, 280- tek i jak na mój gust bardzo fajne do takiej muzy, dynamika, bas, wszystko na miejscu, jeśli monitory z tej serii mają taki sam charakter, to mogą ci przypaść do gustu.

tak mi sie nie podoba nowa seria ze masakra, pytanie czy bas 13cm w 530 daje rade ???
 

Henry

Active member
Bez reklam
Najlepiej się samemu przekonać, są dosyć popularne i nawet w MM czy Saturnach bez problemu do zobaczenia, ale wiadomo, odsłuch najlepiej w normalnych warunkach ;)
Niestety nie miałem okazji ich słyszeć, ale wygląd robi wrażenie, do tego widzę, że mają możliwość rozdzielenia sekcji/ podwójne zaciski...może być dobrze
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Miałeś już przecież wybrane Silver 2!?
Słuchałem HK970 z RX6 i dla mnie dźwięk bomba, przestrzeń, czytelność, barwne kobiece wokale.
 
Do góry