Wymiana TV w ramach ubezpieczenia

zimack86

New member
Witam,

Po 3 latach zepsuł mi się TV Sony KDL-50W829. Nie miałem z nim żadnych problemów, byłem mega zadowolony, aż pewnego dnia przy włączeniu pojawiły się pasy żółte i białe, które z minuty na minuty były coraz bardziej intensywne. Na szczęście miałem wykupione ubezpieczenie. Oddałem, diagnoza i dostałem telefon, że niestety nie da się naprawić i mam sobie w Euro wybrać jakiś model za 4200 (mogę dopłacić). Budżet, który chciałbym na to przeznaczyć to 4200 +-500 zł.

Od jakiegoś czas TV służy mi praktycznie tylko do grania czasem na konsoli lub sporadycznego oglądania jakiegoś filmu/serialu.
Funkcje jakie potrzebuje to: Youtube, podłączenie serwera Synology (foto, filmy) oraz podłączenie komputera przez HDMI lub Mirror ze Smartphona.

Kilka modeli, które w tej cenie mam do wyboru:

1. Sony KD-55XE8096 - 4499zł
2. Sony KD-55XE8599 - 4999zł (poza budżetem, ale jeśli jest dobry to przemyśle temat).
3. Philips 55PUS7181/12 - 3999zł
4. Samsung UE55MU7042 - 4999zł
5. Philips 55PUS7502/12 - 4999zł


Najbardziej bym się skłaniał na ten SONY KD-55XE8096.
Co sądzicie o tym modelu?

Pozdrawiam i dziękuje,
MM
 

zimack86

New member
ja bym dolożył do tego xe8599. poczytaj testy.

Nie ukrywam, że skłaniałbym się raczej do niższej ceny. Ja praktycznie nie oglądam TV, więc nie wiem czy jest sens ładować kasę w coś, co obejrzę raz na jakiś czas :). Bardziej mi zależy chyba na tym, żeby wszystko współgrało ze sobą (oprogramownie, smartphone, Synology).

Pozdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałbym Philipsa na nowym procesorze P5 . Świetna ostrość , kolory, wyrazistość , obsługa , wyposażenie za 4799 zł
 

zimack86

New member
A to ciekawe - skoro masz ten telewizor 3 lata ,to ile on kosztował 8000zł ???

Skąd cena 8000 zł? Kupiłem go za 4199zł wtedy i za tyle po ponad 3 latach (04.2014) mam sobie wybrać inny TV w Euro. Zadzwoniła Pani i powiedziała, że serwis potwierdził, że naprawa nieopłacalna i mogę do tej kwoty i więcej za moją dopłatą. Mniej jest problem, ale więcej nie :).

Nie ukrywam, że sam się pozytywnie zaskoczyłem, bo nagadali mi, że co roku się to amortyzuje i obawiałem się, że każą mi coś wybrać za jakieś grosze. A jednak nie :). Ubezpieczony w Hestii.

Pozdr
 

zimack86

New member
Człowieku bzdury opowiadasz !! poczytaj warunki ubezpieczenia .Podejrzewam że założyłeś ten wątek tylko po to ,aby zachęcać ludzi do przedłużenia gwarancji

Ale pierd... za przeproszeniem. Zobacz załącznik niedowiarku.

Coś jeszcze chcesz powiedzieć? Po 2 w postach z 2014 pisałem o nim i o tej samej cenie.
 

Attachments

  • hes.JPG
    hes.JPG
    94,4 KB · Wyś: 25
  • cena.JPG
    cena.JPG
    36,1 KB · Wyś: 72

decode21

New member
Podpowiem że są rożne warunki gwarancji, zazwyczaj te tańsze np w sklepach mediamarkt w przypadku zwrotu za sprzęt zwracają pieniądze pomniejszone o amortyzacje np. przykładowo po roku -20% ceny zakupu. W innych np mediaekspert dostajesz zwrot ceny zakupu nawet w 3 i 4 roku.
 
Do góry