Wymiana TV - może TCL 98P745 98"

Szym3k

Member
Witajcie,
od roku przymierzam się do zakupu nowego TV. Obecny to Panasonic 65DX750. Budżet jaki chcę przeznaczyć to 10 tyś a rozmiar jaki chodzi mi po głowie do 85". Cały czas rozglądałem się za OLEDami, ale wiem, że jeszcze długo taka przekątna nie będzie dostępna w takiej cenie. I tu na scenę wchodzi TCL 98P745 98". Wiem, że to model budżetowy, w dodatku, nie jestem fanem tej marki, ale przekątna do mnie przemawia. Pytanie brzmi czy jakość obrazu, nie będzie gorsza niż w obecnym TV? Telewizor głównie ma służyć do oglądania platform streamingowych - głównie wieczorami. Czytałem jego recenzje i niby nie jest źle, nawet można powiedzieć, że jak na budżetowy model jest dobrze - tylko pytanie brzmi czy będzie lepiej niż w obecnym TV?
 

Szym3k

Member
@Marlo tak to wiem, to wynika z mojego wpisu. Chodziło mi o to, że czy napalając się na tego kolosa nie pogorszę sobie jakości obrazu w porównaniu do tego co mam teraz? Bo jeżeli tak to zakup bez sensu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz w specjalnej ofercie 98c745 za 8999 zł i bardzo dobrze oceniłeś.
W klasie cenowej nie ma konkurencji.
Masz dla członków forum z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł.

Kiedy planujesz zakup ?
 

Marlo

Active member
TCL 98C745 to nie jest to samo co 98P745,
98C745 jest dużo lepszy , ma strefowe przyciemnianie ,
i jak Kiki ma za 8999 to jest rewelacyjna oferta.
 

Szym3k

Member
@kiki to nie literówka z tym modelem? Nie mogę go znaleźć. Możesz napisać na priv jakie to gratisy, jak z dostawą i montażem? Kiedy zakup planuje? Sam q sumie nie wiem. Ciśnienia nie mam tylko zobaczyłem że cena niezła jak za rozmiar i tak mnie naszło. Mogę już teraz kupić a mogę za miesiąc czy dłużej. Tak jak pisałem od roku się przymierzam do zakupu.
 
Do góry