wymiana sprzetu Amplituner albo kolumny

adam g

New member
Czesc wszystkim. Jak niedawno pisalem mialem klopoty z Denonem 1507. Wymienilem go w sklepie na nowy model i wszystko gra tylko jedno ale, nadal jestem troszke zawiedziony tym co slysze. Do sprzetu sa podloczone concept 180. I tak mysle ze trzeba jeszcze raz odwiedzic sklep i cos wymienic tylko co i z gory mowie nie calosc. Albo zmiana amplitunera chyba na YamaheDSPAX759SE albo zmiana glosnikow w gre wchodza

Celestion [SIZE=+0]F30[/SIZE]
Gale [SIZE=+0]4040[/SIZE]
Mordaunt Short [SIZE=+0]904i[/SIZE]

Czy pozostawieie denona i wymiana glosnikow czy lepiej wymienic amplituner?
 

adam g

New member
Dzieki za zainteresowanie, a wiec zaczne od poczatku pierwszy Denon jaki zakupilem byl chyba uszkodzony bo w sklepie wymienili mi na nowy model i powiedzieli ze teraz jest wszystko ok.( moze sie uprzedzilem) 1507 jest o niskiej wydajnosci pradowej ok to wiem ale jak chce posluchac troszke mocniejszych efektow to musze prawie na maksa go od krecic nie wiem moze jestem upierdliwy i wymagam za duzo za te pieniadze. Mam nadzieje za zakup suba troszke poprawi mi chumor. Nie wiem moze ktos posiada tez takie same kolumny jak ja tzn conbcept 180. Moze to wina tych kolumienek nie sa chyba najwyzszych lotow. Ajeszcze jedno moze zle skonfigurowalem sprzet bo nie wiem dlaczego tak sie dzieje przody sa podlaczone pod sekcje A pod B nic nie ma, jezeli na panelu zalacze speaker A jestOK jezeli wylaczam A a wlaczam B to gra tylko Centralny -tak ma byc dla mnie dziwne ale moze noralne.I to chyba wszystko.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Wszystko jest ok z twoim sprzętem, amplitunery trzeba tak odkręcać mają inaczej wyskalowany poziom głośności. Subwoofer poprawi humor w dużym stopniu.
Tak jak podłączyłeś kolumny jest ok.
 
Ostatnia edycja:
Do góry