Wymiana Sony Bravia

GameMania

New member
Witam,

niestety moj kilkuletni Sony Bravia juz na wykonczeniu, model Sony KDL 50W829.

Chcialbym wymienic go na TV 4k fajnie jakby byl troche lepszy za mozliwie najnizsza cene.

1. Jak daleko siedzę od ekranu TV? - 2-2,5m
2. Ile osób zasiada przed telewizorem? - 2-4
3. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? -raczej na wprost
4. TV ma stać czy ma wisieć? - Wisiec
5. Jak słońce świeci w pokoju? - Z boku TV
6. Co chcemy aby telewizor posiadał? - 4k
7. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? - Filmy z dyskow zew., Netflix i dzieci bajki
8. Czy zamierzasz serfować po internecie? - Youtube i czasem jakas stronka typu cda.pl
9. Czy zamierzasz grać w gry? -Rzadko
10. Preferencje co do wielkości? - 50-60
11. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? - Pol na pol, w dzien dzieci bajki, wieczorem dorosli filmy
12. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Chcialbym TV mozliwie najtanszy ale chociaz troche lepszy od Sonego


Dajcie ze 2-3 propozycje
TCL robi dobre TV? BO wydaja sie cenowo korzystni a widzialem jakis model nawet z belka JBL co by mi w sumie pasowalo.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL to trzeci producent na świecie.
Zapowiada się, że za rok może być nr 2.
Aż tak łatwo to nie będzie.
Możliwości będzie miał znacznie większe, ale określ proszę ile masz max kasy ?
 

pantomima

Banned
TCL to trzeci producent na świecie.
Zapowiada się, że za rok może być nr 2.
Aż tak łatwo to nie będzie.
Możliwości będzie miał znacznie większe, ale określ proszę ile masz max kasy ?

Kiki , a Loewe ktory jest na swiecie ?
Tzn. ze robi kiepskie tv ?

Sorry ,ale co ma piernik do wiatraka >?
Moge teraz podac 100 przykladow , ze ilosc nie idzie w parze z jakoscia.
Slabo kombinujesz .Niepodoba mi sie ta argumentacja .
Mnie bys nie przkonal w ten sposob do zakupu tv tej marki .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie mam zamiaru.
Kupiłeś TCLa i jesteś niezadowolony ?
Jeśli marka rośnie przy spadku sprzedaży na świecie to widać, że ma coś do zaoferowania.
Dwie ostatnie nagrody specjalistów dla C76 też mówią o pozycji marki.
 

Intenso

Banned
Nie mam zamiaru.
Kupiłeś TCLa i jesteś niezadowolony ?
Jeśli marka rośnie przy spadku sprzedaży na świecie to widać, że ma coś do zaoferowania.
Dwie ostatnie nagrody specjalistów dla C76 też mówią o pozycji marki.
Dziennikarzy nazywasz specjalistami? :D :D :D

Gdzie moja kalibracja o którą proszę od ponad tygodnia?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie mam zamiaru.
Kupiłeś TCLa i jesteś niezadowolony ?
Jeśli marka rośnie przy spadku sprzedaży na świecie to widać, że ma coś do zaoferowania.
Dwie ostatnie nagrody specjalistów dla C76 też mówią o pozycji marki.

Kiki ja mam Ciebie Kolego za poważnego człowieka , proszę Cię przestań pisać te brednie odnośnie specjalistów od Eisy , bo rozumiem, że tych panów dziennikarzy masz za specjalistów od jakości tv, którzy to w 2-3 dni wszystkie tv wiedzieli sprawdzili i wydali swoje "wyroki" co do konkretnych nagrodzonych tv..
10 lat temu można było pisać takie rzeczy, mogły być banery np. w MM 1,5 m na 1 m, a czasem i większe .. dzisiaj na szczęście już nie ma tej głupoty nawet w marketach.
Tacy oni fachowcy jak ich koledzy fachowcy dziennikarze od aut i potem każdy widzi jakie auta zostają samochodami roku..

Zachwalaj tv TCL jeśli uważasz, że są dobre, ale przestań o tych nagrodach pisać , bo chyba tutaj nie ma już ludzi, którym na tym zależy.. i którzy by wierzyli takim nagrodom.
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Padło pytanie ile masz max kasy gołąbeczku.podaj kwote.zaraz ci moge polecic tv z 4k.kup sobie Sharpa lub Toshibe lub inne g.Mają 4K.to chyba wszystko co musisz wiedziec bo nie ma sie co rozwiajc nad jak najtanszym 4k.Ja wziąłbym nastepce tego Soniaka co miałeś,lub TCL.nie ma co sie za bardzo rozwijac w tym temacie bo to sa zwykłe telewizory bez szału.To juz nie jest tak jak 10 lat temu,ze miedzy tanszym a srednim była kolosalna roznica.Kup Sony z tej samej polki co poprzednik.
 
Ostatnia edycja:

pieniążek1

Active member
Bez reklam
podam Ci taki przykład kupilem niedawno nowego Sony jak w opisie,full hd najwyzszy model w ofercie sony wsrod full hd za 1400zł .moj 10 letni Sharp quattron zjada go na sniadanie jezeli chodzi o obraz.10 lat roznicy.ps.soniaka kupilem pod gry tylko a cały czas kreci mnie obraz z sharpa 10 letniego.pluje sobie w brode ze nie kupilem 50 cali sharpa.Wiec po co sie spuszczac nad Tv.Na bezawaryjnosc nie masz co liczyc w dziesiejszych telewizorach w tych cenach bo to loteria.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
KOlego nie trzeba tv sprzed 10 lat porównywać, weź najwyższe modele sonego od XD po XF i zobacz jaka jest między nimi różnica .. w jakości w obrazu.... :) Ludzie woleli kupować XD jak gdzieś jeszcze znajdowali niż np XE.. Tylko tam chociaż jeszcze była podstawa w miare dla ludzi , bo w XF to już nawet zaoszczędzili na podstawie .. :) Dwa patyki wystające zawsze taniej wyjdzie..
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
dzieki za smietnik i wasze internetowe zale, a ja nic dalej sie nie dowiedzialem

W tej kwocie i do tej odległości bież coś w 55" a co już wybierzesz to Twoja sprawa - szału nie będzie - bardzo budżetowy model.
Jedź do jakiegoś multipleksu i porównaj kilka modeli w tych założeniach - najlepiej na swoim materiale na pendrive.
 
Do góry