wymiana słabego ampli na?

marcin1621

New member
Witam.
Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość. Czytam to forum odkąd kupiłem mój zestaw i jestem z niego niezadowolony... Po kolei ... kupiłem ponad 2 miesiące temu przez internet zestaw Yamaha RX-V371 i TAGA Tav 606v3 czyli ampli i zestaw 5.0. Byłem niby zadowolony do momentu kiedy na moim odludziu odwiedził mnie kolega ze swoim Onkyo TX-NR 579. Głośniki niby chińskie ale w moim odczuciu zagrały z tym Onkyo lepiej niż nasze ampli z kolegi Heco Victa II 501. Więc pora na zmianę ampli.
Chciałbym zamienić mój ampli na coś takiego (budżet ok 1800zł):
ONKYO TX-NR 579 lub TX-NR 609
DENON AVR 1912
PIONEER VSX 922 lub VSX 921
YAMAHA RX-V671 lub RX-V673.
Proszę o pomoc który z nich najlepiej zagra z tymi "chińczykami" choć uważam że za te pieniądze to dobre głośniki. (Film 40%, Muzyka różna 40%, reszta gry na PS3).
Nie mam możliwości chodzić po sklepach bo mieszkam ponad 50 km od dużego miasta więc będę polegał na waszych opiniach.
Pozdrawiam i proszę o rady.
 
Ostatnia edycja:

wallygraf

New member
Witam.
Też jestem tu nowy ale napiszę
Kupiłem z miesiąc temu te Taga 606 z ampli Pioneer 921 i jestem super zadowolony. Dobrze gra w stereo w kinie też jest OK. Byłem z tym ampli u kilku znajomych i po podpięciu do ich głośników zawstydził droższe amplitunery (Denon 2113) POLECAM!!!
 
Do góry