wymiana Onkyo TX-SR607 na co? do+,- 2500PLN

marwac

Member
Cześć, posiadam leciwe już Onkyo 607 i czas na zmiany. Zestaw głośników to KEF C7 + sub też KEF.
W tej cenie mam wybór Onkyo TX-NR696, Denon AVR-X2600H DAB, Yamaha RX-V685, Pionner VSX-934. Na dzień dzisiejszy Pionner VSX-934 mogę mieć w najlepszej cenie, 1650 POL, czy są duże różnice pomiędzy topową trójką a Pionner VSX-934???:hmm: no chyba,że Pioneer VSX-LX304 za 2400 PLN...
 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
Jeżeli nie boisz się używek, to widziałem że kolega z forum ma w dziale "Sprzedam" RZ810. Na pewno będzie to najlepsza opcja. Chyba że nówka sztuka, to najlepiej wybrać się do salonu i posłuchać na własne uszy.
 

mors111

Active member
Bez reklam
miałeś Onkyo , szedł bym dalej w Onkyo najlepiej RZ... , jak nie starczy kasy to 696 , ale wiedzę że patrzysz też na Pionner LX304 powyżej 3kzł , więc pisz do blackninja na priv i pytaj o ceny na te 3 modele
 

marwac

Member
miałeś Onkyo , szedł bym dalej w Onkyo najlepiej RZ... , jak nie starczy kasy to 696 , ale wiedzę że patrzysz też na Pionner LX304 powyżej 3kzł , więc pisz do blackninja na priv i pytaj o ceny na te 3 modele

Pionka mogę mieć za 2500 PLN, chyba lepszy niz 696... choćby mocą...
 

marwac

Member
Sprzęt rozpakowany, podłączony i skonfigurowany. Pierwsze wrażenia? Jest lepiej, dużo lepiej, bas większy, mięsisty, gra dobrze jak na moje nieaudiofilskie ucho, lewe i prawe. Funkcje sieciowe są super. Mogę polecić taka wymianę.
 
Do góry