Wymiana Klipsch Synergy 5.0 na inne

Lobit

Member
Większość filmów z dubbingiem jakie posiadam maja ciche dialogi.
Np Capitan Marvel czy SpiderMan dalego od domu i w sumie w większości produkcji Marvela dubbing jest dla mnie za cichy wzgledem efektów.
W filmach z lektorem nie ma tego problemu.
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
No widzisz, kto szuka ten znajdzie :)
A wracając do głównego wątku o wymianie kolumn to 3500 masz na fronty czy na wiecej glosnikow? co chcesz sprzedac a co ci zostanie po sprzedazy?
 

Lobit

Member
Mailem kupca na swoje synergy 5.0 za 2tys i chciałem dorzucić max 1500zl i kupić coś innego lepszego również 5.0 i zestaw ten był by używany tylko do oglądania filmów.
A zostaną mi dwa subwoofery klipscha sw450. Zestaw ten będzie w pokoju 22m2 pokój o wymiarach 3.6x6m.
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Czyli chciałbys zestaw 5.0 za 3,5 tysi lepszy od tego co masz, do kina. No nie, co najwyżej zamienisz siekierkę na kijek czy jakos tak to leciało.
Sens wymiany byłby jakbyś przeszedł na serie Klipsch RP i zaczął od wymiany frontów na np. RP-6000f za ok. 4tysie, a potem stopniowo upgradowałbyś reszte zestawu.
 

Lobit

Member
Tak mi właśnie wcześniej koledzy odpowiedzieli i dlatego zrezygnowałem.
Biorę pod uwagę uwagę wymianę całości, ale nie wszytko odrazu tylko bede stopniowo wymieniał kolumny i zacznę od centralnego, z czasem tył albo przód w zaleznosci co się trafi :)
 
Do góry