wymiana jamo na...?

hazi25

Klub HDTV.com.pl
VIP
witam zastanawiam się nad wymianą jamo s606 hcs3 na coś innego nowszego bardziej w kierunku muzyki niż kina bo ostatnio 80% grania to muzyka 20% kino pytanie czy to ma w ogóle sens...i coś polepszy znalazłem narazie 2 zestawy może ktoś ma takie i podzieli się opiniami z góry dzięki ;) Polk Audio T531 , Indiana Line Nota 555 X
 

hazi25

Klub HDTV.com.pl
VIP
wiem że lapiej byłoby same frony albo lepiej stereo do muzyki ale nie chcę całkowicie rezygnować z kina wiadomo a same fronty innej firmy dziwnie będą wyglądać
 

Rafal7

Banned
Ja wymieniłem same fronty narazie. Pod koniec tygodnia będzie centralny a miałem jamo S 718.
Przekok jakościowy jest ogromny.
 

hazi25

Klub HDTV.com.pl
VIP
pomieszczenie 18m jak na razie umawiam się na odsłuch Pan z salonu audio pobliskiego stwierdził że mam odpuścić Indiana Line Nota 555 X i wharfedale Diamond 230 + 210 + 220C których już nie sprowadzają nawet na korzyść HECO VICTA PRIME 702 202 102 SUB252A na początek a najlepiej heco music style ale to już inna cena całkiem niestety..
 

hazi25

Klub HDTV.com.pl
VIP
wolałbym cały set jednak z jednej firmy jbl arena też muszę posłuchać bo..widzę że nawet dostały jakieś tam nagrody eisa ;)
 
Do góry