Wymiana gwarancyjna LG.

eclip

New member
Witam,
Mam LG 55LA660s dałem za niego w saturnie, 3200 bo był z wystawy.
Jest uszkodzony, pasy na matrycy, serwis po wymianie modułu zasilania i płyty głównej uznał, że uszkodzona jest matryca.TV do wymiany, bo już takich nie mają.
Zaproponowali LG 55LF652v + pilot magic.
Nie zgodziłem się, ponieważ kupiłem ten tv, bo miał między innymi "Cinema Screen Design" (cienkie ramki).
Dziś propozycja 55UH668.

Poproszę o opinię speców czy warto ?
Jest jeszcze możliwość korekty ze sklepem i za tę kwotę coś można wybrać.

Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten jest 4K ale matryca 50 Hz.
A 55LF652 ma 100Hz.

A jaką masz odległość od ekranu ?
Jaki masz sygnał podłączony ?
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Dzięki kiki.

Na stronie lg "...Wskażnik PMI / Hz 1700 /100Hz.."
55UH668V

To jakiś marketingowy bełkot ?

Pzdr

Pamiętaj, że nowe TV 4K od LG w serii bez oznaczenia "SuperUHD", czyli zwykłe UHD, mają "pseudo 4K" z uwagi na lipne matryce - nie ma w nich pełnej rozdzielczości UltraHD (ok. 25% mniej szczegółów w obrazie). Pisano już o tym.
Na Twoim miejscu żądałbym zwrotu kasy lub dołożył do sensownego TV 4K. Jeśli to ma być koniecznie od LG, to bierz minimum model UH7707 (najniższy model z serii SUHD).
 

eclip

New member
rafcio76r powinny się nazywać "4K Ready" ;)
Jak zwrócą kasę (zależy od sprzedawcy tak mnie poinformowano) lub wymiana na inny model, to do 3200 wiec nic sensownego nie kupie, dołożyć jakieś 300 mógłbym ale model który podałeś w saturnie 6k waży dla mnie za dużo.

Pzdr
 
Ostatnia edycja:

rafcio76r

New member
Bez reklam
rafcio76r powinny się nazywać "4K Ready" ;)
Jak zwrócą kasę (zależy od sprzedawcy tak mnie poinformowano) lub wymiana na inny model, to do 3200 wiec nic sensownego nie kupie, dołożyć jakieś 300 mógłbym ale model który podałeś w saturnie 6k waży dla mnie za dużo.

Pzdr

Najtańszy sensowny markowy TV 4K w wersji 55" to Sony 55X8509C w cenie 4999 zł z 4-letnią gwarancja producenta.
 

eclip

New member
Mam pytanie czy 55uf850v byłby lepszy od 55UH668 ?
Seria z tego co przeczytałem 2015 z webos 2.0.
Byłem w sklepie i wygląd ramki 55UH668 tandeta juz ten staruszek z 2013 ma dużo ładniejszą, pewnie inna linia.
Webos 3.0 laguje chyba gorzej od tego co mam bez webos.

Pzdr
 
Ostatnia edycja:
Do góry