Wymiana gier na PS3

GOLUMN

Member
Wymiana

Centosz napisał:
Witam.
Sprzedam lub zamienie MEDAL OF HONOR:AIRBORNE na ps3.Wersja PAL (edycja PL).Cena 85zł+koszty wysyłki.Płyta,pudełko i książeczkia w stanie idealnym.Kontakt GG 3261167 (niewidoczny).
Ja mam na wymianę Turning Point-Fall of Liberty.Stan gry idealny.Kupiona nowa i tylko raz zagrana.
 

kejn

New member
Wymiana

Witam, mam na wymianę: Resistance, Motorstorm, Uncharted, Army of Two, Burnout Paradise, jak ktoś chętny to proszę pisać na gg 4180401
 

masterkiller1

New member
zamiana

Witam!
Z chęcią zamienie Assassin Creed na inna gre nalepiej folklore, albo na inne gry o podobnej tematyce(rpg/adventure) tez chetnie się wymienie.
 

setheoc

New member
zamiana

witam mam na zamiane gta IV stan idealny (w pudełku znajduje sie poradnik i mapa swiata gry) zamienił bym najchetniej za dragon balla z burst limit ale przyjmuje wszystkie propozycje, tylko z miasta kraków
gg: 10408898
 

zibi-or

New member
witam jezeli jest to nadal aktualne to mam na sprzedaz pes 2008 na ps3 w stanie idealnym bez rysek cena jaka mnie interesuje to 110 zł moje gg 5325532 nr tel 601430478 pozdrawiam
 

Dazidek

New member
Ja mam na sprzedaż gre roku 2007 Uncharted: Drake's Fortune... Gra jest w stanie idealnym... Nie posiada żadnych rysek gdyż była używana tylko przez jeden dzień... Jeżeli chcesz znać cene to napsiz gg://8786153
 

Bambolo82

Banned
Hello!!!

Wymienię Need for Speed Pro Street na Fight Night Round 3, Formula 1, Warhawk albo Call od Duty 4. Jestem też otwarty na inne propozycje handlu i wymiany;).

Dysponuję też grą Uncharted: Drake's Fortune.

Możliwe dopłaty.

Preferowane oferty z Trójmiasta.

Gadu Gadu: 4533409 albo na priva.
 

Mefju

New member
Moje gry na wymiane: Assassin creed, MGS4, GTA IV, UEFA EURO 08 , czekam na oferty. Gry jakie mnie głównie interesują to BF: Bad company i Soul Calibur 4
 
Ostatnia edycja:

kogo

New member
Ratchet & Clank

Witam,

wymienię gre Ratchet & Clank na jakiś inny tytuł.

Zainteresowani piszcie na
gg: 5905240
maila: jsamol22@wp.pl

Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:

qwe92

New member
Def Jam:Icon & Uncharted Drake's Fortune

witam mam na wymiane 2 gry Def Jam:Icon & Uncharted Drake's Fortune najbardziej interesuje mnie gta 4 ale jestem otwarty na inne propozycje TYLKO POZNAŃ !! jak bedzie ktos zainteresowany to pisac na gg nawet jak bede niedostepny
4646551
 
Do góry