Wymiana gier na PS3

tresor

New member
Witam , wymienie sie grami : Residen Evil 5 , Devil May Cry 4 , FIFA 10 , PES 10 , COD 4 , KZ2

poszukuje : Batman AA , GOW 3 , Heavy Rain i inne , czekam na propozycje pod gg : 4687091

Pozdrawiam
 

domik100

New member
wymiana gier na konsole ps3 we wrocławiu

ktos zainteresowany wymiana gier? mam troche nowosci i pare starszych tytulow. lista na priv.
 

cierpliwy_304

New member
mam 2 gry na wymianę KILLZONE 2 i inFAMOUS, uruchomione tylko raz z ciekawości, nie potrafię w nie grać ponieważ przesiadłem się PC i pada jeszcze nie rozszyfrowałem :/, głownie gram w gry sportowe, pozdrawiam
 

kamel000

New member
Mam na wymianę Motorstorma: Pacific Rift oraz Ratchet & Clank Quest for Booty. Jestem zainteresowany Star Wars The Force Unleashed . Mogłbym pojsc na wymiane rowniez moje 2 gry za star warsy...

Pozdrawiam !
 

sklepgekon

New member
A ile jestes gotow zaplacic (i czy jestes z WRO lub KRK) bo raczej nikt nie bedzie sie wymieniac dajac lepsza gre a biorac gre nowasza ale z niedopracowanym engine delikatnie mowiac :) Mafia oczywiscie PL? (uzywana ang. bedzie warta okolo stowki teraz).
 

debeef

New member
Bez reklam
od razu mówię, że to platyna, bo raz jak się z gościem umówiłem miał o to pretensje, dla mnie żadna różnica, ale jakby miała być dla ciebie to pisz...możemy się ugadać przez allegro, mnie to obojętne
 
Do góry