Wymiana dekodera polsat

manktom

New member
Witam
mam stary dekoder echostar z wyjsciem analogowym audio
chcialbym go wymienic (kupic) na taki z interfejsem S/PDIF
Wiem ze karta polsatu jest powiazana z dekoderem, trzeba wiazac karte z nowym dekoderem po wymianie?
/manktom
 

arsenal

Moderator
VIP
O ile mi wiadomo to wymiana na inny dekoder SD w Cyfrowym Polsacie następuje tylko wtedy gdy obecny uległ uszkodzeniu i nie da się go naprawić lub został skradziony, uszkodzony przez np. burzę. W innym przypadku nie wymieniają na inny model. ale na 100% dowiesz się na infolinii.
Natomiast wymiany starych dekoderów w CP będą tej jesieni tylko na nowego Samsunga do telewizji HDTV( na 100% ma SPDiF i HDMI). Podobno na preferencyjnych warunkach i z promocją na telewizory HD Samsunga. Uważam, że warto na ten tuner zaczekać i mieć od razu przyszłościowy sprzęt.
 

emigrant

Member
wyciagnij boxkey'a z tunera i jak drugi tuner to polecam dreambox'a 7020s( ma spdifa) wtedy bedziesz mogl uzywac karty polsatu na drimie i nawet kart cyfry+ i innych jakie tam zechcesz jednoczesnie.
 

Gie

Member
Bez reklam
arsenal napisał:
Natomiast wymiany starych dekoderów w CP będą tej jesieni tylko na nowego Samsunga do telewizji HDTV( na 100% ma SPDiF i HDMI). Podobno na preferencyjnych warunkach i z promocją na telewizory HD Samsunga. Uważam, że warto na ten tuner zaczekać i mieć od razu przyszłościowy sprzęt.
A ta informacja o wymianie na model HD jest pewna? Z punktu widzenia biznesowego to Polsat nie ma interesu aby to robić. Jak ktoś chce HDTV to stać go na nowy zakup, drugi abonament. W ten sposób mogą jeszcze powiększyć liczbe abonentów.
 

arsenal

Moderator
VIP
Skoro tak powiedział prezes Libicki to należy mu wierzyć, prawda? Pan Libicki przecież nie skłamie tak jak z 5 kanałami HD w tym roku ;) :rolleyes:
 

jsc

New member
cyfrowy polsat i nowy dekoder HD

emigrant napisał:
wyciagnij boxkey'a z tunera i jak drugi tuner to polecam dreambox'a 7020s( ma spdifa) wtedy bedziesz mogl uzywac karty polsatu na drimie i nawet kart cyfry+ i innych jakie tam zechcesz jednoczesnie.

A mógłbyś wyjaśnić słowo "boxkey"
 

ernane

New member
najlepiej rozwiazac umowe i podpisac jeszcze raz na sama karte z modułem.

boxkey to nic innego jak klucz który paruje daną karte z danym dekoderem,
jak masz boxkey wtedy mozesz go skopiowac do innego tunerka
tylko po co jak są moduły polsatu ;)
 
Do góry