Wymiana avr-3312, na co ?

kuki4

New member
Witam,

Proszę o propozycje, rozważam wymianę amplitunera Denona avr-3312 i tu nie wiem co wybrać, myślałem o używanym AVR-X6200 ale ciężko dostępne.

Moje oczekiwania to:
Kino 5.1 (fronty bi-amp)
2 zone stereo
Obsługa 4k

Oczekuje lepszego stereo od obecnego denona.
Pokoj 25 metrow, fronty Dali ikon 6, satelity i centralny Focal Sib XL (rozwazam wymianę)

Budżet około 4000PLN z nowym bedzie ciężko więc używane.
 

arturjohnny

New member
Witam,

Proszę o propozycje, rozważam wymianę amplitunera Denona avr-3312 i tu nie wiem co wybrać, myślałem o używanym AVR-X6200 ale ciężko dostępne.

Moje oczekiwania to:
Kino 5.1 (fronty bi-amp)
2 zone stereo
Obsługa 4k

Oczekuje lepszego stereo od obecnego denona.
Pokoj 25 metrow, fronty Dali ikon 6, satelity i centralny Focal Sib XL (rozwazam wymianę)

Budżet około 4000PLN z nowym bedzie ciężko więc używane.

Minimum X4200W lub cos z Aventage, 1050? Nie nizej z numerkami, bo tam raczej sekcja wideo nie wspiera hdr etc. Rzeczywiscie podaz kiepska, wiec cierpliwosci i powodzenia. Az jeden 4200W widzialem uzywke
 

kuki4

New member
Przekonałem małzonke do jeszcze jednego "pudełka" więc wybieram lepsze stereo niż 4k.
Do ampli podpiałbym końcówkę mocy lub jakas integre, z tego co wyczytałem to do ikonow najlepiej pasuje atoll lub musical fidelity.

Rozważam:
Atoll Am 100se
Musical Fidelity M3si

Co bardziej polecacie, czy może rozejrzec się za czymś innym?
 

werf

Active member
Bez reklam
Pytanie podstawowe co będzie źródłem do integry,planujesz jakiś strimer,cedek ?
 

kuki4

New member
Jako źródło bedzie strimer, jaki zależny co wybiorę jaki wzmacniacz.
Co do kina 4k i hdr to jak najbardziej mnie to interesuje ale trudno pogodzić moje oczekiwania w tym momencie, celowałbym w denona serii x6200 i wyżej lub podobny sprzęt innych firm, zbudowany na monoblokach a to już dosyć wysokie koszty, znacznie przekraczający mój dzisiejszy budżet.

Co do integry to chciałbym aby napedzała też fronty w kinie domowym i wszytko działało z automatu tak aby druga moja połówka nie miała problemu z uruchomieniem.
 
Do góry