Wymiana amplitunera pod Indiana Line nota 5.0

zbyniu4

New member
Witam. Mam zamiar zmienić amplituner. Posiadam głośniki jak w temacie. Zależy mi na jakości dźwięku. Amplituner służy 50/50% muza/film. Budżet w granicach 3k za nowy ampli. Mieszkam na pomorzu w takim miejscu że odsłuch jest trudny do zrobienia ale nie niemożliwy. Proszę o porady.
 

zbyniu4

New member
Z dobrych masz :
- Onkyo TX NR 656
- Harman AVR 370
- Denon AVRX 3200

Onkyo w kinie jest ok ale do muzy to już raczej nie. Ten Denon może być dobry i spróbuje gdzieś go posłuchać z notami. Pokazały się nowe ampli pioneera. Co myślicie o pioneer vsx 1131.
 

zbyniu4

New member
Co chcesz zmienić w dźwięku?

Jak pisałem mam Noty i chciałbym z nich wycisnąć amplitunerem AV max dużo w cenie do 3K. W kinie moc i efekty w stereo szczegółowość i scenę i jeszcze coś jak się da. Nie chcę mieć dwóch klocków bo to by było najlepsze. Chcę kompromisu i do tego jest potrzebny amplituner AV.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Od siebie polecę coś ze stajni Denon/ Marantz, słuchałem Noty na sprzęcie tych marek i bardzo dobrze zgrywały się ze sobą ;)
 

zbyniu4

New member
Kapustka7 dzięki za link ale wolałbym raczej sprzęt nowy.
Henry co to był za sprzęt i jak dawno temu?
Noty są specyficzne, mają max moc 130W i za mocny sprzęt może im tylko niechcący zaszkodzić. Dlatego też szukam sprzętu który dobrze zagra w kinie i w muzyce a przy tym nie będzie za mocny. Denon no i może pioneer to optymalne rozwiązanie, tylko który ampli będzie najodpowiedniejszy.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Denon - serie X2 i 3
Marantz - serie NR (slimy) 15 i 16 i SR serii 5 i 6
z Denkiem X3 i slimami najbardziej mi się podobało ;)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jak pisałem mam Noty i chciałbym z nich wycisnąć amplitunerem AV max dużo w cenie do 3K. W kinie moc i efekty w stereo szczegółowość i scenę i jeszcze coś jak się da. Nie chcę mieć dwóch klocków bo to by było najlepsze. Chcę kompromisu i do tego jest potrzebny amplituner AV.
CA 351R goły ale dźwięk przepiękny.
 
Do góry