Wymiana amplitunera do dali zensor 5

lobos

New member
Bez reklam
Proponuję coś z Denona albo Marantza. Za 4 tys. kupisz już bardzo fajny amplituner.
Zensor 5 to małe kolumny lecz zapasu mocy nigdy za wiele tym bardziej, że w kinie tych kolumn mamy więcej :) (bo rozumiem, że masz cały set?) ;-)
Gdybyś trafił gdzieś SR7009 to byłby fajny zakup.
 

Pamorek

Member
W stereo brak mu przejrzystości mała przestrzeń,a w KD jest oki ale oczekuje więcej wyrwy dynamiki.Myslę o Onkyo tx rz 800.czy to dobre połaczenie?
 

Pamorek

Member
A co Ci nie odpowiada w aktualnym amplitunerze?

Proponuję coś z Denona albo Marantza. Za 4 tys. kupisz już bardzo fajny amplituner.
Zensor 5 to małe kolumny lecz zapasu mocy nigdy za wiele tym bardziej, że w kinie tych kolumn mamy więcej :) (bo rozumiem, że masz cały set?) ;-)
Gdybyś trafił gdzieś SR7009 to byłby fajny zakup.



Marantz SR 7009 to fajna maszyna :) cóż ale droga:) przekroczony budżet i tu problem...tak mam cały Set tych ciekawie brzmiących kolumn...
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pamorek niestety musisz się liczyć z tym, że amplituner kd w stereo będzie pewnym ograniczeniem. Oczywiście wyższe modele będą trochę lepsze. Zakup Onkyo 800 będzie dla Ciebie bezpieczny bo znasz już charakter brzmienia Onkyo i zawodu nie powinno być. W stereo mnie się podobały amplitunery Marantz-a. Do tych kolumn myślę, że SR5010 byłby wystarczający. W kinie domowym Onkyo 800 może mieć większego kopa. Napisz jeszcze jaki masz metraż? Piszesz, że chcesz większej dynamiki w kd. Masz zestaw 5.0 czy 5.1 (z subem)?
 

Pamorek

Member
No wiec pisze szybko bo mi szef piska...metraż ze 15 m2 a subka posiadam Rel T5i fajnie gra bas i w kd potrafi łupać i zaskoczyć pozytywnie.muzyki jakiej słucham to DM i elektronicznej troche rocka ..
 

Pamorek

Member
Dzięki panowie za porady,wybór padł na Onkyo tx-rz 800 sprzęcik zmówiony i co wygrzać i czekać kiedy banan na twarzy uczyni się widoczny:)
Pozdrawiam
 
Do góry