Wymiana aktualnego zestawu KD

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
RZ800 nie miałem u siebie na testach w domu, a takie uważam testy za 100% miarodajne, ale styczność z 800 miałem. To jest ta sama szkoła grania, także bez obaw.
Jak masz dobrą cenę, to spokojnie bierz. Jak pisałem wczoraj, ja swojego w okolicach (poniżej) 3k sprzedałem w gwarancją (RZ810), miej to na uwadze.

Jak znajdę wątek to podrzucę.
 

Murinio_86

Member
RZ800 nie miałem u siebie na testach w domu, a takie uważam testy za 100% miarodajne, ale styczność z 800 miałem. To jest ta sama szkoła grania, także bez obaw.
Jak masz dobrą cenę, to spokojnie bierz. Jak pisałem wczoraj, ja swojego w okolicach (poniżej) 3k sprzedałem w gwarancją (RZ810), miej to na uwadze.

Jak znajdę wątek to podrzucę.

A swojej srebrnej 810 nie chcesz sprzedać? ;) Szukam srebrnego ale ciężko, jest jedna 800 i 828
 

abradab

New member
Panowie a jakie kolumny przetestować do tego amplitunera - przy założeniu, że JBL Loft Sp 150 zostaje? Czy tak jak proponuje blackninja JBL Arena czy może coś innego?
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
jakis nowy update chyba jest w rz810...bo wlaczam i odrazu update...zawsze ogarnia mnie niepokoj kiedy onkyo cos updatuje :) moze chromecasta poprawiają
 
Ostatnia edycja:

pieniążek1

Active member
Bez reklam
no i slusznie sie obawiałem eror 7-16 przy 70% i nic nie moge zrobic...nic nie działa...update tylko pomoze ktory nie przechodzi...ewidentnie mam pecha do onkyo
 

abradab

New member
W pierwszym poście prosiłem o doradztwo w zakresie czy wymienić najpierw kolumny czy amplituner. Dyskusja poszła w kierunku wymiany ampli w pierwszej kolejności.
 
Do góry