Wymiana 32" na 42" z 3D czy bez ?

tresor

New member
Witam , aktualnie posiadam Samsunga B650 32" , chce go teraz wymienić na jakieś 40/42" , jakość wyswietlanego obrazu w B650 był całkiem przyjemny. TV uzywam najczesciej do sportu i filmów czsami PS3 , zastanawiam sie nad TV 3D LG 42LW4500 ,czy te 3D w tym TV jest jakąs nowa technologia bo widziałem że do niego są okulary takie "zwykłe" a do innych TV takie bardziej futurystyczne :p , czy odpuścić sobie to 3D i poszukac czego lepszego bez cena to max 3000 tys. zł wiadomo ze im mniej tym lepiej.
Dzieki za odpowiedzi.

Dobrze by było jak by tv dekodował dźwięk DTS
 
Ostatnia edycja:

facet

Member
Bez reklam
3D to na razie dodatek i fajny bajerek:)
Ale technologia się rozwija i myśle że jak juz jest to warto by już mieć:)
 

behemot

New member
wszystko zależy od tego na jak często jesteś w stanie zmienić tv . Jak facet napisał technologia ta jest ciągle ulepszana ( samo 3d osiągnęło już dawno pełnoletność) Ja jestem zwolennikiem zasady kupuje to używam a 3d to mimo wszystko świeży standard dla domowych "moli" . Ja bym odpuścił i wybrał coś tańszego, a jeśli chodzi o 3d to poczekam do standardu gdzie okulary będą zbyteczne a ceny na takie tv przystępne dla zwykłego zjadacza chleba.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Musisz odpowiedzieć na pytania z ankiety - jakie masz warunki w mieszkaniu , potrzeby i oczekiwania?
 
Do góry