Wyliczenia wys. abonamentu Cyfry +

dark972

New member
Niech ktoś mnie poprawi ,bo w natłoku info na stronach C+ się gubię.
Chcę pakiet podstawowy za 40zł. + Premium HD za 9 zł. ( Canal+ hd + Canal+ sport hd + Hbo hd) oraz National Geografic hd. za 5zł. .
Razem daje to sumę 54zł.
W promocji na chwile obecną to co powyżej wychodzi> 34zł podstawowy + 4,50zł. +2,50zł za National Geogr.
Razem daję to sumę 41zł. na 10msc. w ogólnej umowie na 18msc.

Przydałby sie też decoder PVR za niestety poza promocja 20zł / msc.

Czy dobrze to wszystko rozumiem ?
 
Ostatnia edycja:

dark972

New member
mozna podac tu linka ?
Wtedy można by obliczyć... być może gdzieś jest hak:confused:

Macie racje ... haczyk to posiadanie opcji premium C+ lub HBO.:x za 29zł.
 
Ostatnia edycja:

dark972

New member
jest jakas alternatywa, szanasa na promocję świateczną , czy cho...ra wie co jeszcze ? N/ ka jakos mnie nie przekonuje; Polsat odpada: to co pozostaje? Chyba tvp1 tvp2 i polsat z naziemnej .
 

dark972

New member
ok. ponawiam prośbę o podliczenie ...na obecna promocję C+

Podstawowy- 20zł. / 10msc.
Pakiety hd ( Canal +hd , Canal+ sport hd, HBO hd.) 0zl. do konca roku.
I teraz opcje premium sd (Canal+ oraz HBO) 0zł. do konca roku.
Czy też może opłaca sie kupić multipakiet 50% na 7 msc.? ale tam nie będzie HBO hd ?
Jak to najtaniej wykombinować by mieć pakiety hd. tzn. Canal+ , Canal+sport oraz HBO w hd.) z pakietem podstawowym ?
 

acton777

New member
Bez reklam
Najlepiej wychodzi pakiet prestizowy z HD, cena przez 10 miesięcy 84 PLN+ ewentualny wynajem dekodera (15 lub 20). Po 10 miesiącach, zmieniasz pakiet na jaki chcesz i płacisz juz normalne stawki (jednorazowy koszt zmiany na mniejszy pakiet 10 PLN).

W Twoim wyliczeniu wychodzi: 20PLN podstawowy( 10 miesięcy)+ 68PLN multipakiet (po 3 miesiącach)+ HD 9 PLN( po 3 miesiącach). Róznica wynosi 101PLN, czyli 10 na miesiąc, a oglądasz duzo więcej, między innymi wszystkie programy HD ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry