Wylaczajacy sie subwoofer MA BXW-10

CleaneR

New member
Witam,

Mam w/w suba ustawionego w tryb auto. Zauwazylem, ze mimo ze sygnal jest do niego wysylany wylacza sie, jesli on jest dosc cichy. Najbardziej ta roznice mozna uslyszec w nocy gdy ogladam film. Czy bedzie to wina suba czy moich ustawien? Do kalibracji uzylem Audyssey.
Sub podlaczony pod sub pre-out.
Glosniki centralne (duze) - full band,
Satelity/centralny (male) - odciecie na 60Hz.
Zestaw jak w podpisie.

Pozdrawiam
 

tomalo

New member
skręć (zmniejsz) volume ma subwooferze, zwiększ sygnał podawany na suba w ampli (najlepiej zrob jeszcze raz kalibracje audyssey)
 

CleaneR

New member
Hej,

Dzieki za pomoc. Puscilem jeszcze raz Audyssey, ale teraz mam wrazenie, ze jest jeszcze gorzej. Suba ustawilem podczas kalibracji na polowe glosnosci. Audyssey ustawil go na -12dB. Wczesniej sub aktywowal sie podczas ogladania programow z dd w n tv, a teraz prawie caly czas jest w standby. Gdy go dam na wlaczany to gra, chociaz delikatnie to jednak odczuwalnie.
Juz kilka razy wylaczyl mi sie gdy ewidentnie byl mocny sygnal, tj membrana uginala sie okolo 5mm, a chwile pozniej sie wylaczyl. Wg producenta dopiero po okolo 20 minutach po zaniknieciu sygnalu powinien sie wylaczyc.

Pozdrawiam

Sent from my GT-I9000
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dziwi mnie to, ze co drugi sub na auto się nie włacza. Skoro producenci nie potrafią dobrze tego zorganizowac, to moze to olac? Moze wystarczy poprostu ustawić na on, a nie na auto? Jakaz to oszczedość prądu, by tak sie zadręczac?
 
Do góry