Wyjście component -> nagrywarka

Gie

Member
Bez reklam
Planuję zakup tunera sat. Znalazłem taki z wyjściem component. W przyszłości kupię nagrywarkę. Czy przez wyjście component mozna podłączyć ten tuner do nagrywarki? Są w ogóle nagrywarki z takimi wejściami?
 

Kemp

New member
Componentem połączysz bezpośrednio tuner z TV ale nie z nagrywarką. Ja nie słyszałem o "wejściu" component w jakimkolwiek sprzęcie. Tuner z nagrywarką połączysz scartem.
 

doltom

New member
Były nagrywarki z componentem, ale zniknęły.

Myślę, że to jakiś nacisk lobby audiowizualnego spowodował, że nie ma już nagrywarek z wejściem component. Były dwie manty 012 i 014, ale pierwsza jest już sprzedawana w wersji bez tych wejść, a 014 przestali sprzedawać w ogóle. Jest jeszcze KISS 558, ale to nie jest nagrywarka dvd, tylko twardy dysk sieciowy. Co ciekawe, zniknęły też wszelkie informacje o wcześniej zapowiadanych nagrywarkach hdtv Panasonica, czy Sony...:x
 

rafix01

Member
Bez reklam
Kuba_ps2 napisał:
A ja słyszalem aplitunery kina domowego npo. Onkyo 604 i Pioneer VSX-916. Pozdrawiam
i ampy Yamaha też mają wejścia component (nawet 3szt + wyjście monitor out component)...ale mowa tu o nagrywarce a nie o ampach, wiec nie widziałem :-(
 
Do góry